חברת התעופה אירופלוט הכניסה לשרות שני מטוסי בואינג 777 עם עיצוב פנים חדש  שהגדיל ב-25 את מספר המושבים במטוס לעומת התצורה במטוסי ה-777 הקיימים בחברה.

מדובר בשני מטוסים מדגם 777-300ER שבשלב ראשון ישמשו את החברה לטיסות פנים לוולדיווסטוק, עיר הבירה של המזרח הרחוק ברוסיה ולפטרופבלובסק-קמצ’טסקי. בעתיד, מטוסי הנוסעים המחודשים ישמשו לטיסות ליעדים הבינלאומיים הפופולריים, ביניהם דובאי, ניו יורק, לוס אנג׳לס, באקו, דלהי ועוד.

מחלקת העסקים החדשה במטוסי 777 של חברת אירופלוט
מחלקת העסקים החדשה במטוסי 777 של חברת אירופלוט

העיצוב החדש כולל 427 מושבים בשלוש מחלקות. זאת בהשוואה ל-402 מושבים בתצורה הקודמת. במחלקת העסקים 28 ׳סוויטות׳ פרטיות (לעומת 30 מושבים במחלקת העסקים הישנה). מחלקת קומפורט, מה שמכונה בדרך כלל כמחלקת פרימיום אקונומי עם 24 מושבים לעומת 48 מושבים בעיצוב הקודם ומחלקת תיירים בתצורה צפופה למדי שבה יהיו 375 מושבים בהשוואה ל-325 בתצורה הישנה.

מרווח הישיבה (Pitch) במחלקת התיירים הוא כ-80 ס״מ ודומה לזה שבמחלקת התיירים הקודמת, נתון ממוצע למדי לסוג המטוס. המרווח במחלקת הקומפורט הוא 96 ס״מ ונוסעי מחלקת העסקים, כאמור, נהנים מסוויטות אישיות שנותנות רמה גבוהה של פרטיות, עם דלת הזזה, משענת יד נוספת ומושב שנפתח למיטה באורך של 2 מטרים. מסך הטלוויזיה במחלקת זו הוא 18.5 אינטש.

מחלקת התיירים החדשה במטוסי 777 של חברת אירופלוט
מחלקת התיירים החדשה במטוסי 777 של חברת אירופלוט

אירופלוט התקינה במטוס מערכת בידור מהדור האחרון של חברת פנסוניק וושיפרה את מגוון התכנים. אלה יכללו, בין השאר, לפחות 60 סרטים חדשים (רוסים ובינלאומיים) כמחציתם עם דרוג IMDB של 6 ומעלה. הנוסעים יוכלו גם לבחור מתוך למעלה מ-5000 פריטי תוכן של וידיאו, אודיו ומשחקים. כמו כן תהיה במטוס גישה לאינטרנט מהיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *