חברת בריטיש איירוויס הציגה בשבוע שעבר שורה של שיפורים בשרות ללקוח ובכלל זה הכנסת תפריטים צמחוניים בטרקלינים, מעבר לבקבוקי זכוכית במקום בקבוקי פלסטיק  ועמדות בידוק ייעודיות לנוסעי מחלקת תיירים פרימיום (World Traveller Plus). השינויים יחלו ראשית בנמל התעופה הית׳רו ויורחבו בהמשך לטרקליני החברה בנמלי תעופה בארצות הברית.

בנוסף, תשוב החברה להציע ארוחות במחלקת העסקים בטיסות האירופאיות של החברה (Club Europe) כפי שהיה נהוג לפני תחילת מגפת הקורונה. במסגרת זו החברה התקשרה עם ספקי הקייטרינג שלה כדי להציג, כאמור, תפריטים צמחוניים ובכלל זה המבורגר צמחוני.

במסגרת המחויבות של החברה למוצרים בני קיימא, ממשיכה החברה בפעילות להסרת מוצרי פלסטיק חד פעמיים בכל הטרקלינים של החברה בבריטניה כבר במהלך החודש הקרוב. במקביל, הלקוחות יוכלו להמשיך ולהזמין אוכל באמצעות המכשיר הנייד שלהם, יוזמה שהחברה הציגה במהלך מגפת הקורונה והחליטה להמשיך אותה.

בתחום הטכנולוגיה החברה תציג מערכת חדשה למעקב אחר המזוודות שתאפשר לנוסעים לעקוב אחר המזוודות שלהם באמצעות הטלפון לאורך כל המסע. החברה לא ציינה איך בדיוק הדבר ייעשה. אבל לפני מספר ימים הציגה חברת אוסטריאן איירליינס מוצר דומה שמאפשר מעקב אחרי המזוודה משלב המסירה בנמל התעופה עד שלב הקבלה בנמל היעד. זאת באמצעות האפליקציה החדשה של החברה.

לדברי טום סטיבנס, מנהל מותג וחוויית לקוח של בריטיש איירווייס, החברה מתחייבת לספק מוצר פרימיום ללקוחותיה לאורך כל הטיסה ומתכוונת להמשיך ולבצע שינויים כמו תפריטים חלופיים, צמצום פלסטיק והכנסת טכנולוגיות חדשות.