בעקבות הסרת המגבלות משמעותית בקרב מדינות אירופה ובריטניה, חברת איזיג׳ט מגדילה את היצע הטיסות שלה מלונדון. החברה מוסיפה 90,000 מושבים במחירים שמתחילים מ-20 ליש״ט לכיוון. מדובר בטיסות ליעדים  פופולריים באירופה שאינם דורשים עוד בדיקה עבור מבקרים מחוסנים ביניהם פארו, ברצלונה, מלגה, קפריסין וטורקיה.

בכל הקשור לשוק הישראלי, חברת התעופה הבריטית תגביר את לוח הטיסות בקו תל אביב לונדון. החל מה-6 ביוני תחל להפעיל 2 טיסות יומיות ללוטון בימים שני, שלישי, רביעי ושבת. החל מה-30 ביוני תבצע גם 2 טיסות יומיות גם בראשון וחמישי.

בדיקה בלוח הטיסות של החברה בקו מישראל מלמדת כי המחירים למזמינים לחודש יוני מתחילים בכ-57 דולר ללונדון והחל מ-143 דולר בקו מלונדון לתל אביב. אבל יהיה קשה מאד למצוא כרטיסים במחירים אלה,  היות ומדובר במספר מועט מאד של כרטיסים במחלקות המחיר הזולות.

איזיג׳ט היתה חברת ה-LowCost הראשונה שנכנסה לפעילות בישראל. היא עשתה זאת בשנת 2009 כאשר פתחה קו בין נמל התעופה לוטון לתל אביב. מאוחר יותר היא הוסיפה טיסות מיעדים שונים באירופה בהם פאריז, ג׳נבה, באזל, אמסטרדם ויעדים נוספים. את שנת 2019 היא סיימה במקום השלישי בפעילות בנמל התעופה בן גוריון והטיסה 1,172,100 נוסעים בקו לישראל וממנה, גידול של 15.5% בהשוואה לשנת 2018. בשל מגפת הקורונה וצמצום דרסטי במספר הנוסעים שהביא גם לביטול נתיבים ותדירויות, היא סיימה את שנת 2021 במקום ה-9 בנתב״ג עם כ-212 אלף נוסעים.