בהמשך לעדכון על חידוש הטיסות לישראל, חברת אייר קנדה הודיעה היום על הרחבת הפעילות שלה בצפון אמריקה עם השקתם של 4 קווים בינלאומיים חדשים ושלושה קווים פנים ארציים. זאת, לצד חידוש הפעילות ב-41 קווים בצפון אמריקה שלא פעלו בתקופה האחרונה. על פי הודעת החברה, במהלך הקיץ היא תפעיל 51 קווי טיסה בתוך קנדה ו-46 קווים בארצות הברית.

אייר קנדה מסרה כי תשיק בשבועות הקרובים טיסות ממונטריאול לאטלנטה ודטרויט, טיסות מטורונטו לסולט לייק סיטי ומוונקובר לאוסטין, טקסס. בנוסף היא תפתח 3 קווים חדשים בתוך קנדה.

״אנחנו מציעים צמיחה משמעותית בלוח הקיץ הקרוב לאור ההתאוששות ממגפת הקורונה וחזרה לנתונים של כ-90% מאלה שהיו לפני המגפה,״ מסר מארק גלרדו, סגן נשיא בכיר לתכנון רשתות וניהול הכנסות באייר קנדה. לדבריו, ״על מנת להתאים את פעילות החברה לגידולים הצפויים אנחנו משפרים גם את שירותי הקרקע בשדות התעופה, פותחים את כל 23 טרקליני ה-Maple Leaf (טרקליני העסקים) וכן מציעים שרותי קרקע ללא מגע שהופכים את תהליך הצ׳ק אין והעליה למטוס לנוחים יותר.״

במסגרת פתיחתם מחדש של קווי התעופה של אייר קנדה היא הודיעה כי תפעיל בקיץ טיסות ל-34 יעדים מחוץ לצפון אמריקה ובכלל זה תחדש את הטיסות מטורונטו לתל אביב, פריז, טוקיו ואמסרדם. כמו כן תפעיל טיסות ממונטריאול לקזבלנקה, ניס, רומא, תל אביב וטוקיו. בנוסף היא תפעיל טיסות מוונקובר לפרנקפורט, דבלין וציריך. זאת בנוסף לחידוש פעילות ליעדים נוספים באירופה.

יצוין כי היתרון לטסים עם אייר קנדה מישראל ליעדים שונים בארצות הברית הוא העובדה שהם מוסרים בנתב״ג את המזוודות שלהם ומקבלים אותן בנמל היעד בארה״ב. זאת כאשר את ביקורת הגבולות והמכס של ארה״ב הם עוברים כבר בעצירת הבינתיים בטורונטו או במונטריאול. כך הם נוחתים בארה״ב כאילו טסו בטיסת פנים.