חברת התעופה טוס אייר משיקה קו ישיר בין תל אביב וטולוז. הטיסות יבוצעו במטוסי האיירבוס A320  של החברה ויתקיימו פעם בשבוע, החל מה-12 באפריל. הטיסה מישראל תצא בימי שלישי בשעה 12:05 ותנחת בטולוז בשעה 16:00. הטיסה מטולוז לתל אביב תמריא בשעה 1705 ותינחת בנתב״ג בשעה 22:05.

לרגל השקת הקו החברה מציעה כרטיסים במחיר מ-74 יורו לכיוון, כאשר מחיר זה יאפשר לעלות למטוס עם תיק יד אחד במשקל של עד 5 ק״ג. כרטיס במחיר מ-88 יורו לכיוון יאפשר עליה למטוס עם תיק יד במשקל עד 5 ק״ג וטרולי במשקל עד 8 ק״ג. במחיר מ-114 יורו תוכלו לצרף גם מזוודה למסירה במשקל עד 20 ק״ג וגם להזמין מושב.

ואם תרצו להתפנק, תוכלו להזמין כרטיס ב״מחלקת עסקים״ במחיר מ-413 יורו לכיוון. במחיר זה תשבו בשורות קדמיות במושב חלון או מעבר, כלומר המושב האמצעי יישאר ריק. כמו כן, תוכלו למסור מזוודה במשקל עד 20 ק”ג ולעלות למטוס עם טרולי במשקל עד 8 ק״ג. בטיסה תקבלו אוכל ושתייה והכרטיס יהיה עם גמישות מירבית. כלומר תוכלו לקבל החזר או לשנות את תאריכי הטיסה ללא עלות. הנוסעים במחלקה זו יזכו  גם למעבר מהיר בבידוק הבטחוני (אם קיים) וכן לכניסה לטרקלין העסקים בנמל התעופה.

חברת טוס אייר הוקמה בקפריסין בשנת 2015 והחלה להפעיל טיסות במטוסי סאאב לשדה התעופה בחיפה ולנתב״ג. שנתיים לאחר מכן הופסקו טיסותיה לחיפה והיא התמקדה בטיסות מקפריסין לתל אביב ומאוחר יותר הרחיבה את קווי הפעילות שלה לאתונה, איי יוון (בעונה) וגם ליעדים שונים באירופה. צי המטוסים שלה כולל מטוסי אירבוס A320 ולאחרונה גם מטוסי A330. טוס היא בבעלות של איש העסקים האמריקאי קנת׳ וולי (50.1%) ושל חברת גלובל כנפיים ליסינג (49.9%).

העיר טולוז נמצאת בדרום מערב צרפת ומוכרת בעיקר בזכות יצרנית המטוסים איירבוס שמפעלה הראשי והנהלתה נמצאים בה. על פי הנתונים העדכניים כרבע מתושבי העיר עובדים במפעל של אירבוס.