חברת התעופה הגרמנית קונדור, המתמחה בתיירות פנאי משיקה מיתוג חדש שכולל צביעה חדשה לכל מטוסיה. הצביעה החדשה תכלול פסים בצבעים שונים בהשראת שמשיות, מגבות רחצה וכסאות חוף ים.

פסים. צביעת המטוסים החדשה של חברת קונדור
פסים. צביעת המטוסים החדשה של חברת קונדור

החברה שעברה בשנתיים האחרונות מהפך מחברת בת של חברת נסיעות לחברת תעופה עצמאית החליטה לבטא את עצמה באמצעות עיצוב חדש שפונה לעתיד, כאשר הסימן המסחרי שלו יהיה פסים שיבטאו יחודיות ותשוקה, כדברי מנכ״ל החברה, ראלף טקנטרופ .

התגובות ברשת לפרסום לא איחרו לבוא, ורבות מהן התייחסו בחשדנות לפרסום לאור הסמיכות שלו לתאריך ה-1.4. לאור העיצוב החריג, התגובות נעו בין כאלה שאהבו את העיצוב החדש לאנשים שתהו האם מדובר במתיחה או התייחסו לדימיון למדי אסיר.

במסגרת התכנית ליצירת הזהות החדשה של החברה היא פנתה לרמו מסאלה, מי ששימש כ׳גורו׳׳ השיווק של אחד ממפעילי הטיולים הגדולים בעבר, תומאס קוק.  בזכות האינסטרם הוא הפך כמעט כל מקום בעולם לנגיש, לפחות בדיגיטל וכיום הוא בעלים של חברת יצירה ויזואלית בברלין . בקונדור ביקשו ממסאלה לסייע להם לעצב זהות ארגונית ויזואלית מיוחדת שהקוד שלה הוא ״חופשה, שמחה וקיץ.״ זאת כאשר המטוסים יצבעו בפסים בצבעים צהוב, אדום, כחול ירוק ובז׳ ואילו הלוגו של החברה יופיע, בניגודיות גמורה, בצבע שחור.

גם מדי הצוות, אביזרים כמו מטפחות, עניבות וסיכות יהיו בעיצוב החדש, שיופיע גם על סיפון המטוס ובדלפקי החברה בנמלי תעופה. על סיפון המטוס יוחלפו הכוסות, שמיכות, סכו״ם ועוד וגם כרטיסי העלייה למטוס יעוצבו בהתאם.

המטוס הראשון בצביעה המיוחדת אמור להמריא היום אחר הצהרים. סימן הזיהוי שלו הוא D-AIAD והוא נצבע בפסים צהובים. בשבועות הקרובים יתווספו עוד 6 מטוסי אירבוס A320 לצי הפסים וכן ייצבעו בצעים אלה חמישה מטוסי בואינג 757. בתכנית של החברה לסיים את צביעת כל צי המטוסים שלה עד שנת 2024.

אהבתם את הצביעה החדשה? שתפו בתגובה