במסגרת שיתוף פעולה בין וירג׳ין אטלנטיק ואיגוד הנסיעות של סן פרנסיסקו, השניים פתחו חיפוש אחר כוכב הדראג הבא של בריטניה. כדי להשתתף בתחרות על המתמודדים לתעד את עצמם כשהם מבצעים סרטון הדגמה לבטיחות בטיסה על בסיס הסרטון הקיים של החברה. על המתמודדים לחלוק גם את הסיפור האישי שלהם ולענות על השאלה מדוע מגיע להם להצטרף לטיול של פעם בחיים לסן פרנסיסקו.

הזוכה בר המזל יצטרף לטיסה מיוחדת לסאן פרנסיסקו במהלך חודש הגאווה הקרוב שיתקיים ביוני 2022. הזוכה יצטרף לכריסטופר אדמסון ולואיס ווסטווד, שתי מלכות דראג המזוהות בשמות הבמה קיטי סקוט-קלאוס וואניטי מילאן אשר השתתפו בסידרת הריאליטי הבריטית RuPaul’s Drag Race UK. הסידרה שמופקת עבור רשת ה-BBC מתעדת את החיפוש של המנחה וצוות שופטים אחר כוכב הדראג הבא של בריטניה. הסידרה, אגב, מבוססת על סידרה אמריקאית באותו השם.

הזוכה יטוס עם וירג’ין אטלנטיק מלונדון הית’רו לסן פרנסיסקו ב-9 ביוני במחלקת היוקרה של החברה, יהנה מקבלת פנים מיוחדת במטוס, ארוחה טעימה ושמפניה. הוא יזכה גם לקבלת פנים מלכותית ושהייה של שלושה לילות ב-Hilton Union Square בסן פרנסיסקו. כל זאת כשלטיול יתלוו שתי מלכות הדראג, ואניטי וקיטי. בנוסף, בעודו בסן פרנסיסקו, הזוכה יזכה לסיורים בעיר ויחווה את חיי הלילה המקומיים.

לדברי ג׳והא חארווינאן, המנהל המסחרי של חברת התעופה: “נסיעות היא אחת ההנאות הגדולות בחיים, ואנחנו נרגשים לשתף פעולה עם איגוד הנסיעות של סן פרנסיסקו בחודש הגאווה ולקדם את האינדיווידואליות העשירה של סצנת הדראג בבריטניה. סן פרנסיסקו היא עיר מדהימה שמחבקת גיוון ותואמת את האתוס שלנו שכולם צריכים להיות שווים לא משנה מי הם״, אמר והוסיף כי “אחרי שנתיים מאתגרות שבהן החיים היו בהפסקה, הגיע הזמן לראות את העולם אחרת וזו הזדמנות מדהימה לעשות זאת.”

לדברי ג’ו ד’אלסנדרו, נשיא ומנכ”ל איגוד הנסיעות של סן פרנסיסקו, “אנו שמחים לשתף פעולה עם וירג’ין אטלנטיק בתחרות זו ולהדגיש מדוע סן פרנסיסקו הפכה לבירת ה-LGBTQ+ בעולם. אנו נרגשים לקבל את פני המבקרים בחזרה לעיר תוססת, המקום שבו נולד דגל הקשת, הסמל העולמי של הגאווה.

אז האם בקרוב יככבו בסרטון הבטיחות של וירג׳ין כוכבי דראג?