חברת אל על הגבילה את פעילות מוקד שרות הלקוחות הטלפוני שלה והוא מטפל עכשיו רק במקרים דחופים של נוסעים שטיסתם היא בטווח של 72 שעות. כל שאר הנוסעים יכולים לפנות לאתר של אלעל, או לסוכני נסיעות או לקוות שהחברה, כפי שהיא מבטיחה, תשלח להם מסרון עם קישור לתחילת שיחה ב-Whatsapp.

בשיחה עם עיתונאים על התוצאות הכספיות של החברה, עדכנו מנהלי אל על כי החברה הרחיבה את שעות הפעילות של מוקד שירות הלקוחות והוא יופעל מעתה עד השעה 7 בערב. עוד מגלה החברה כי החל מה-1 ביוני, מוקד החירום יופעל במתכונת של 24/6.

עם זאת, שיחה למוקד השרות מגלה לנו כאמור כי המוקד מטפל בפניות דחופות של אנשים שטיסתם היא בטווח של 72 שעות בלבד. לעומת זאת, מי שיש לו בעיה והטיסה שלו היא בטווח רחוק יותר, לוחץ על הסיפרה 1 ומקבל את ההודעה הבאה:

״ברגעים אלה נשלח אליך מסרון עם קישור לתחילת שיחה ב-Whatsapp. תודה שפנית אלינו. אלעל.״

אחרי חמישה נסיונות שלי ונסיונות של כמה חברים לפתוח בשיחה באמצעות ה-Whatspp, לא נותר לנו אלא לספר שלא קיבלנו שום מסרון עם קישור. לכן אנחנו לא יכולים לפתוח בשיחה ונאלצים לכתוב לכם כאן:

שלום מר אורן כהן בוטנסקי סמנכ״ל לקוחות ושירות אל על. אנחנו ממש מבינים שיש לכם בעיה עם גיוס עובדים והפתיחה של השמיים כמו גם ביטול הצורך במסכות ובידוד נפלו עליכם בהפתעה רבה. אבל בזמן שניסחת השבוע את המכתב ללקוחות החברה בו הבעת את שמחתך להעמיד לרשות הלקוחות מספר ערוצי שירות ובהם מענה אנושי בטלפון 03-9771111 וכן  מסנג׳ר-פייסבוק שפועל בימים א׳-ה׳ בשעות: 8:00-23:00, ביום שישי בשעות 8:00-13:00 ובמוצ״ש בשעות 20:00-23:00. וואטסאפ בוט + מענה אנושי הפעיל בימים א׳-ה׳ בשעות 8:30-17:00 וביום שישי בשעות 8:00-13:00, היה כדאי שתבדוק שכל האמצעים האלה באמת עובדים. ולצערנו השרות לוקה בחסר, בלשון המעטה,  וכדאי שתמהר למיקצה שיפורים. אנחנו מבטיחים לבדוק.

הבדיקה מול שירות הלקוחות נעשתה ביום חול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *