חברת דלתא איירליינס תחנוך ביום שישי הקרוב את קו הטיסות בוסטון – תל אביב. טיסות אלה יתקיימו שלוש פעמים בשבוע ויתווספו לטיסה היומית שהחברה מפעילה בקו תל אביב – ניו יורק (קנדי).

החברה תפעיל בקו לבוסטון מטוסי איירבוס A330-900neo חדישים עם 4 מחלקות שירות. מחלקת עסקים ׳דלתא1׳ עם סוויטות מפנקות, מחלקת פרימיום סלקט, מחלקת תיירים פרימיום ומחלקת תיירים.

הטיסות מתל אביב יתקיימו, כאמור, שלוש פעמים בשבוע בימים שני, רביעי וששי. בעונה זו הן ימריאו מתל אביב בשעה 11:50 בבוקר וינחתו בבוסטון בשעה 16:45 (זמן מקומי של בוסטון). לקראת הסתיו הטיסות מתל אביב ימריאו בשעה 12:40 אחר חצות וינחתו בבוסטון בשעה 0530 בבוקר.

להלן טבלת פירוט הטיסות של דלתא בקו תל אביב-בוסטון:

טיסה המראה נחיתה ימות השבוע
DL243 תל אביב ב-11:50 בוסטון ב-16:45 שני, רביעי, שישי
DL242 בוסטון ב-16:20 תל אביב ב-09:35 (ביום למחרת) ראשון, שלישי, חמישי

“אנחנו נרגשים להשיק את השירות החדש שמביא את מניין הטיסות השבועיות שלנו בין ישראל לארה”ב לעשר”, אומרת אסתי הרשקוביץ, המנהלת המסחרית של דלתא בישראל. “מתן גישה ישירה לשניים מנמלי הבית שלנו בחוף המזרחי של ארה”ב, בוסטון וניו יורק, מקל על לקוחותינו לעשות עסקים או ליהנות מחופשה”. יצוין כי בעבר הפעילה החברה גם טיסות ישירות מנמל הבית שלה באטלנטה.

בטיסות החברה יוגש לנוסעים תפריט עונתי ומקומי עם מנה עיקרית מלווה במבחר משקאות. לקוחות הטסים במחלקת דלתא-ONE יהנו ממבחר משקאות חדשים לפני הטיסה, ארוחה של שלוש מנות שף וכן קינוחים הכוללים גם את ׳הרכב בעצמך את הגלידה שלך׳.

בכל מחלקות הנוסעים ישנה מערכת בידור עשירה ונוסעי החברה יוכלו להשתמש באמצעותה גם להעברה בחינם של הודעות מהמכשירים הניידים. זאת בנוסף לאפשרויות נוספות שהן בתשלום.

.

תגובה
  1. דלתא מתהדרת בשרות לנוסע היום 28.6 טיסה %LD 242 מבוסטון לישראל לאחר דיליי של שעה וחצי ,בארוחת הבוקר הוגשה לחמניה בלבד
    איך דלתא לא מתביישת לאחר טיסה בת 10.5 שעות מגישים לארוחת בוקר לחמניה בלבד
    בטיסה טרנס אטלנטית במחירים אסטרונומים בושה עוד לא נשמע כדבר הזה ,מה זה זו טיסת לאוקוסט. קצרה ? ככה עובדים על אנשים בעיניים אם ;מצב הוא חסכון על חשבון הנוסע
    לא לנסוע איתם יותר

Comments are closed.