אחרי שחברת אובר השיקת את שירות ״אובר טיסות״, הגיע תורה של חברת ריינאייר ״להשיב מלחמה״ והיא  משיקה שירות ״ריינאייר מוניות״. מעתה תציע ריינאייר שירות הזמנת מוניות הישר מהאפליקצייה שלה לטלפונים חכמים, עם דגש על הגעה מ/אל שדה התעופה ממנו ממריאים ומהשדה בו נוחתים.

בין השירותים המוכרים עליהם צפוי להתבסס השירות החדש, על פי אתר האינטרנט של חברת ריינאייר: פרי נאו (Free now), בולט (bolt) וקאביפיי (Cabify). כל תהליך ההזמנה והתשלום יעשה דרך אפליקציית ריינאייר. כמו כן, באפליקציה תוצג מפה שתאפשר לעקוב אחר הנסיעה מרגע הזמנתה ועד רגע ההורדה.

היתרון הראשון של השירות החדש: הוא יתבסס על שירותי נהיגה שיתופית ולא על מוניות קלאסיות, מה שיאפשר נסיעות מוזלות יחסית. יתרון נוסף נעוץ בחבירה של ריינאייר לשלושת השירותים מעלה, מה שיאפשר לריינאייר להציע את השירות בפריסה גלובאלית רחבה יחסית. בכך יוכל השירות לחסוך מהמשתמש שימוש במספר אפליקציות לטובת הזמנת שירותי מונית.

האפליקציה של קאביפיי לדוגמא, פעילה בעיקר בדרום אמריקה במדינות כמו ארגנטינה ,ברזיל, קולומביה ועוד, אך גם בספרד שם פעילה מאוד חברת התעופה האירית. אפליקציית פרי נאו פעילה בעיקר באירופה, עם פריסה ב-9 מדינות כולל אוסטריה, פורטוגל, גרמניה, ספרד, בריטניה, צרפת, אירלנד, פולין ואיטליה. אפליקציית בולט היא בעלת פריסה גלובאלית רחבה יותר משמעותית ופעילה במדינות רבות באירופה, אפריקה, אסיה ואמריקה הלטינית.

ריינאייר לא פרסמה האם הזמנה דרך האפליקציה שלה תהיה זולה, יקרה יותר או זהה להזמנה ישירה דרך האפליקציות של אותם שירותים. כמו כן, לצערנו אף אחד מהשירותים אליהם חברה ריינאייר לא פעיל בישראל, כך שגם הפעם לא צפויה הוזלה במחירי הנסיעה היקרים לנתב״ג.