אמירייטס וחברת התעופה היוונית אג’יאן מכריזות על הסכם שיתוף קוד ביניהן שייאפשר לנוסעים לטוס עם שתי החברות בכרטיס משולב. הודות להסכם החדש, נוסעי אמירייטס יוכלו כעת להזמין טיסות בין דובאי לשמונה יעדים שונים ברחבי יוון דרך אתונה, הכוללים את: קרקירה, חאניה, אירקליון, מיקונוס, טירה, רודוס, סלוניקי ואלכסנדרופולוס.

במסגרת הסכם שותפות הקוד, אג’יאן איירליינס תוסיף את הקוד שלה גם בטיסות המופעלות על ידי אמירייטס בין דובאי לאתונה כדי שלקוחותיה יוכלו ליהנות מחיבור מחלקים שונים של יוון לדובאי וממנה. את הכרטיסים ניתן להזמין כרטיסים באתר האינטרנט של שתי חברות התעופה.

כמו כן, החל מאוקטובר 2022, אמירייטס ו- אג’יאן ירחיבו עוד יותר את רשת שותפות הקוד המשותפת שלהן כך שתכלול שמונה קווים אזוריים אירופיים נוספים דרך אתונה, כולל בוקרשט, בלגרד ונאפולי, וכן מערבה בטיסות של אמירייטס לניוארק (EWR) מאתונה (ATH), וניו יורק (JFK) ממילאנו. מסלולי שיתוף הקוד הנוספים כפופים לקבלת האישורים הרגולטוריים הדרושים.

אמירייטס מפעילה כיום 12 טיסות בין דובאי לאתונה מדי שבוע במטוסי ה-777-300 שלה. כמו כן מפעילה טיסה יומית מאתונה לניו יורק. אייג׳יאן מאידך לא מפעילה טיסות לאמירויות כלל.

אמירייטס הודיעה לאחרונה על השקעה של יותר מ-2 מיליארד דולר כדי לשפר את חוויית הלקוח בטיסה, כולל תוכנית מסיבית לשיפוץ של יותר מ-120 מטוסים עם חללי הפנים העדכניים ביותר. סר טים קלארק, נשיא אמירייטס אמר: “בעוד שאחרים מגיבים ללחצים בתעשייה עם קיצוצים בעלויות, אמירייטס משקיעה כדי לספק חוויות טובות יותר ויותר ללקוחותינו”.