רק בחודש יוני האחרון השיקה חברת אמירייטס את טיסותיה מתל אביב לדובאי ובחודש יולי כבר הודיעה על הוספת טיסה שנייה מתל אביב. מיותר לציין שרבות מהטיסות מלאות לחלוטין, עם נוסעים לדובאי אבל לא פחות, נוסעים בטיסות המשך ברשת הטיסות של החברה.

בנסיעה האחרונה שלנו עם חברת אמירייטס (סקירת הטיסה בקרוב), שמנו לב שלא ניתן להוריד את אפליקציית המובייל של החברה למכשירים חכמים עם משתמש ישראלי. המשמעות היא למשל שלא יכולנו להשתמש בבורדינג פס דיגיטלי שמונפק בצ׳ק אין באפליקציה.

מבדיקה שערכנו מול חברת אמירייטס עולה שנכון לעכשיו האפליקציה אכן לא זמינה להורדה לנוסעי החברה בישראל. עם זאת בחברה ציינו כי הם פועלים להתאים את האפליקציה ולאפשר שימוש בה גם עבור הקהל הישראלי עד סוף השנה הנוכחית. בינתיים, הזמינו בחברה את הקהל הישראלי להשתמש באתר שהותאם לישראל ומוצג בשפה העברית בכתובת emirates.com/il. באתר ניתן כמובן לבצע את כל מה שניתן באפליקציה וגם לקבל מידע נוסף על שירותי החברה.

בורדינג פס דיגיטלי של אמירייטס
בורדינג פס דיגיטלי של אמירייטס

האפליקציה של אמירייטס למכשירים חכמים זמינה בחנויות האפליקציות של אנדרואיד ואפל. האפליקציה מאפשרת לנוסעים להזמין טיסות בנוחות מהנייד כמו גם לנהל הזמנה קיימת. בתוך כך, ניתן לבצע באפליקציה את רוב הפעולות שניתן לעשות באתר כמו שינוי תאריכי טיסה, הושבה, הוספת כבודה, צ׳ק אין, שדרוג מחלקת שירות, הזמנה איסוף משדה התעופה (לנוסעי מחלקה ראשונה/עסקים) ואפילו מעקב אחר הכבודה בדרכה ליעד. כמו כן, מי שמבצע צ׳ק אין דרך האפליקציה מקבל בורדינג פס דיגיטלי ישירות לארנק של הטלפון שלו.