חברת אמירייטס תעניק לנוסעים עמה לדובאי הנחה ב-500 מקומות עד לתאריך ה-30 בספטמבר. הנוסעים עם אמירייטס יוכלו לקבל את ההנחה בהצגת כרטיס עלייה למטוס של אמירייטס בלבד מבלי צורך להירשם מראש להטבה. כמו כן, הנוסעים יוכלו לקבל כניסה ללא עלות לשלוש אטרקציות בעיר לבחירתם מתוך אותם 500 מקומות.

ההטבה, שקיבלה את השם “My Emirates Pass״ תהיה תקפה כאמור ל-500 מקומות בתחומי הספא, פנאי, מזון ושופינג. אחת האטרקציות ברשימה ואולי אחת המעניינות עבורנו היא סימולטור טיסה במטוס ה-A380 של אמירייטס שנמצא בחנות של אמירייטס קניון דובאי. ניתן לקבוע תור לטיסה בסימולטור באורך של 15-60 דקות בלינק הבא. בסימולטור תוכלו לבחור את אחד מיעדי החברה אליו ״תטיסו״ את מטוס הסופרג׳מבו הענק. הסימולטור אף יוכל להשוות את יכולות הטיסה שלכן אל מול אלו של בן משפחה.

סימולטור טיסה במטוס A380 של אמירייטס
סימולטור טיסה במטוס A380 של אמירייטס

ההנחות לנוסעי אמירייטס יהיו תקפות גם בפארקי שעשועים כמו לגולנד, פארק המים לגונה, כניסה לחופים, תצפית מבורג׳ חליפה, שיט בספינה, ביקור באקווריום של העיר ובעוד מגוון מקומות. את רשימת המקומות המלאה ניתן למצוא באתר אמירייטס.

שימו לב שאתם שומרים את כרטיס העלייה למטוס שלכם לאחר הטיסה. כמובן שעדיף לשמור את הגרסא הדיגיטלית בטלפון אותה תוכלו להציג בכניסה לכל האטרקציות שמופיעות באתר על מנת לקבל את ההנחה.

כזכור, אמירייטס צפויה להגביר את תדירות הטיסות החל מחודש אוקטובר לשתי טיסות יומיות, בנוסף ל-4 טיסות יומיות של חברת פליי דובאי.

ניסיתם את סימולטור הטיסה של אמירייטס? שתפו אותנו בתגובה האם אתם ממליצים.