חברת הלואוקוסט ההונגרית וויזאייר החליטה לתגבר את הבסיס שלה בוינה עם מטוס נוסף ובמקביל לפתוח עוד 3 קווים חדשים. המטוס החמישי שיצטרף לצצי של החברה בוינה הוא מסוג אירבוס A321neo.

החברה הקימה את הבסיס בוינה בשנת 2018 לאחר פשיטת הרגל של חברת אייר ברלין, חברת האם של ניקי. כעת מציעה החברה מהבסיס בוינה 37 נתיבים ל-24 מדינות ובקרוב היא תפעיל שני קווים לערב הסעודית (ריאד וג׳דה) וכן קו ליעד הנופש האי מדיירה, אליו נוסעים לא מעט תיירים מישראל.

לדברי חבר מועצת המנהלים של וויזאייר, ג׳וליאן ייגר, עונת הקיץ החזקה הצביעה על כך שיש ביקוש לטיסות אל/מ נמל התעופה של וינה ולכן החלטנו להרחיב את היעדים שלנו בשדה זה.״

על פי התכנית, הטיסות למדיירה יתחילו ב-3 בדצמבר והחברה תבצע לשם בשלב ראשון טיסה שבועית יחידה שכן זהו יעד נופש אליו טסים לחופשה של שבוע.  הטיסות לג׳דה יתחילו ב-13 בדצמבר בתדירות דו-שבועית והטיסות לריאד יתחילו יומיים מאוחר יותר וגם כאן מדובר בשתי טיסות בשבוע.

בנוסף ליעדים אלה החליט החברה לתגבר את תדירות הטיסות שלה מוינה לנמל התעופה של גטוויק (לונדון) מ-12 טיסות שבועיות ל-14 החל מאמצע דצמבר וכן להוסיף טיסה שבועית לשני הטיסות הקיימות מוינה לניס ולטנריף.

וויזאייר היא חברת התעופה השלישית בגודלה בוינה לאחר אוסטריאן איירליינס וחברת ריינאיר. על פי נתוני OAG, ספקית נתוני התעופה העולמית, אוסטריאן איירליינס החזיקה בשבוע שעבר בנתח של 48.9% מהפעילות בשדה, ריינאייר 18.9% וויזאייר 6%.