לרגל חגיגות 40 שנה לפעילותה באיחוד האמירויות ובשל הביקוש הגובר, חברת התעופה הטורקית מגדילה את תדירות הטיסות שלה מנמל התעופה איסטנבול (IST) ומנמל התעופה סביהה גקצ’ן (SAW) לשלושת היעדים הקיימים שלה באיחוד האמירויות: אבו דאבי, דובאי ושארג’ה. סה״כ תפעיל טורקיש לאיחוד האמירויות 48 טיסות שבועיות שיאפשרו טיסות קונקשן נוחות דרך נמל התעופה הבינלאומי החדש של איסטנבול.

שלוש טיסות נוספות לאבו דאבי

טורקיש איירליינס תוסיף שלוש טיסות שבועיות נוספות בין אבו דאבי לנמל התעופה באיסטנבול. כיום טורקיש מפעילה טיסה יומית בין נמלי התעופה האלו, כאשר החל מאוקטובר התדירות תגדל לעשר טיסות שבועיות

טיסת הלילה החדשה, TK866, תמריא מאיסטנבול בשעה 01:20 לפנות בוקר ותנחת בנמל התעופה של אבו דאבי (AUH) בשעה 6:45 בימי רביעי, שישי וראשון. הטיסה חזרה, TK867, תמריא מאבו דאבי כשעה לאחר מכן בשעה 7:55 בבוקר ותגיע חזרה לאינסטנבול מעט לפני הצהריים.

הטיסה היומית הנוכחית, בשיתוף קוד עם איתיחאד, ממריאה מאיסטנבול בשעה 20:30, ומגיעה לאבו דאבי בשעה 1:55 לפנות בוקר.

בזכות הטיסה החדשה, טורקיש תציע לנוסעים מתל אביב חסכון של כשעה ביחס לטיסות הקיימות כיום, כאשר זמן הטיסה לאבו דאבי יימשך 8 שעות במקום 9 כיום עם עצירה קצרה של שעה באיסטנבול.

טורקיש איירליינס תפעיל את הקו לאבו דאבי עם מטוס האיירבוס A321neo החדש של חברת התעופה.

תדירות רביעית לדובאי

טורקיש איירליינס תגדיל גם את מספר הטיסות לנמל התעופה הבינלאומי של דובאי (DBX). חברת התעופה מפעילה כיום שלוש טיסות יומיות מדובאי לנמל התעופה באיסטנבול עם שילוב של מטוסים רחבי גוף. החל מהחודש הבא, מספר זה יגדל לארבע טיסות יומיות.

התוספת החדשה, טיסה TK764, תמריא מאיסטנבול בשעה 8:15 בבוקר. נכון לעכשיו, הטיסה חזרה, TK765, תמריא מדובאי (DXB) בשעה 16:00 ותנחת באיסטנבול באותו ערב.

גם לדובאי יתקצרו זמני הטיסות עם טורקיש מתל אביב בכשעה. לאחר תוספת הטיסה החדשה תציע טורקיש טיסות שיארכו כ-8 שעות במקום 9 עם עצירה של כשעה באיסטנבול.

בנוסף, חברת התעופה משרתת את דובאי עם שלוש טיסות שבועיות מנמל התעופה סביהה גקצ’ן, המופעלות על ידי חברת הבת אנאדולוג׳ט.

קישור לאמירות נוספת

חברת התעופה הטורקית תפעיל מחדש גם טיסות לשארג’ה משדה התעופה של איסטנבול ב-3 באוקטובר עם שירות שבועי של שלוש טיסות בשבוע. הטיסה החדשה, TK754, תצא מנמל התעופה איסטנבול לשארג’ה בשעה 01:15 לפנות בוקר בימים שני, חמישי ושבת. הטיסה חזרה, טיסה TK755, תמריא מנמל התעופה שארג’ה בשעה 7:40 בבוקר, ותנחת בנמל התעופה של איסטנבול בשעה 11:55. הקו מתוכנן לפעול באמצעות מטוס האיירבוס A321 של חברת התעופה.

כיום חברת התעופה שמשרתת את הקו בין איסטנבול לבין האמירות שארג’ה, הינה אנאדולוג’ט – חברה הנמצאת בבעלות טורקיש איירליינס ובה משתמשת טורקיש לפעילותה מחוץ לנמל התעופה סביהה גקצ’ן באיסטנבול, עם ארבע טיסות שבועיות כשלרשותה מטוסי בואינג 737.

חברת הדגל הטורקית אשר הוקמה ב-1933 עם צי של חמישה מטוסים, מחזיקה בצי של 386 מטוסים (נוסעים ומטען) שטסים ל-340 יעדים ברחבי העולם.טורקיש איירליינס הינה חלק מרשת Star Alliance, ברית התעופה הגלובלית הראשונה והגדולה ביותר.