חברת אוסטריאן איירליינס תגדיל את מספר המושבים בכל אחד מששת מטוסי הבואינג 777 שבצי שלה ב-40 מושבים לכל מטוס. מדובר בתוספת של 16 מושבים ל-24 המושבים במחלקת במחלקת הפרימיום אקונומי שזכתה להצלחה רבה מאז הושקה בחברה לפני 4 שנים וכן תוספת של 14 מושבים במחלקת התיירים. במקביל החברה תקצץ ב-6 את מספר המושבים במחלקת העסקים. כך שבסופו של דבר יהיו במטוסים 330 מושבים לעומת 306 כיום.

מחלקת תיירים פרימיום באוסטריאן איירליינס
מחלקת תיירים פרימיום באוסטריאן איירליינס

לדברי מייקל טרסטל, המנהל המסחרי של החברה, הגדלת מחלקת הפרימיום אקונומי של החברה (ב-67%) נובעת מדרישה גוברת של נוסעים ליותר נוחות. ״מאז הוצגה המחלקת בשנת 2018 היא הפכה לפופולרית ביותר על ידי נוסעי עסקים ונוסעי פנאי. נוסעי מחלקת הפרימיום של החברה נהנים מאפשרות למסור עד 2 מזוודות במשקל של 23 ק״ג, כל אחת ולהנות מתפריט אוכל מרובה מנות.

המטוסים המשודרגים ייכנסו לשרות בחברה בתחילת שנת 2023 ובחודש מאי כל ששת המטוסים מדגם זה יהיו בתצורת הקבינה החדשה. זאת כאשר כבר עתה ניתן לבצע הזמנות לטיסות במטוסים אלה. על פי התכנית של החברה מטוסים אלה יופעלו בטיסות לשיקגו, ניוארק, בנגקוק, שנגחאי ונמל התעופה נריטה ביפן.

מבדיקה במערכת ההזמנות עולה כי טיסה מתל אביב לניו יורק במחלקת תיירים פרימיום של אוסטריאן מתחילה במחיר של כ-1500$ כאשר טיסה לבנגקוק תעלה כ-2300$. זאת, כאשר הטיסות מתל אביב לוינה יבוצעו במחלקת תיירים בהיעדר מחלקת תיירים פרימיום במטוסים צרי הגוף הפועלים מתל אביב.

על פי אתר החברה, במחלקת העסקים החדשה יהיו 7 שורות כאשר בחלק מהן יהיו 6 מושבים בתצורת 2-2-2, במחלקת הפרימיום החדשה יהיו 5 שורות כאשר המושבים יהיו בתצורת 2-4-2 ובמחלקת התיירים המושבים יהיו בתצורת 3-4-3.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *