חברת דלתא איירליינס מקימה טרקלינים שיהיו בלעדיים עבור נוסעי מחלקת העסקים Delta One. הטרקלין הראשון אמור להפתח ב-2023 במתחם של חברת התעופה בטרמינל-4 בנמל התעופה ניו יורק קנדי והוא ישתרע על שטח של 3,300 מ״ר. שנה מאוחר יותר מתוכנן טרקלין עסקים דומה בנמל התעופה של לוס אנג׳לס בשטח של 930 מ״ר.

שני מועדונים ראשונים אלה, יהיו כאמור לנוסעי מחלקת עסקים בלבד. כל שאר חברי מועדון הנוסעים של החברה, ללא קשר למעמדם במועדון, ובכלל זה כאלה שנמצאים במעמד ׳דיימונד׳ לא יוכלו להיכנס לטרקלין אם לא רכשו כרטיס במחלקת העסקים של החברה והם יופנו לטרקלינים אחרים שהחברה מפעילה. יחד עם זאת, הכניסה לטרקלינים החדשים תותר גם לנוסעי מחלקת עסקים של של חברות תעופה הנמצאות בברית התעופה SkyTeam, בהן, בין השאר, חברת אייר אירופה, ק.ל.מ/אייר פראנס, צ׳ינה איירליינס, קניה איירוויז, וחברת התעופה וירגי׳ן אטלנטיק המצטרפת החדשה לברית התעופה.

הרעיון העומד מאחורי הקמת הטרקלינים היעודיים לנוסעי מחלקת עסקים בלבד נובע מכמה סיבות. העיקרית שבהן היא שבחברת התעופה יש כיום מספר עצום של חברי מועדון בעלי מעמד גבוה שאינם טסים במחלקת עסקים, מחד, אבל זוכים לכניסה לטרקליני היוקרה שהופכים לצפופים ביותר עד שבשעות השיא קשה למצוא מקום ישיבה או פינה שקטה במועדונים אלה. בנוסף, חברת התעופה רוצה לתת ערך מוסף לנוסעים המשלמים עבור כרטיס טיסה במחלקת עסקים. זאת על ידי שדרוג הארוחות שהם יקבלו בטרקלין וכן שדרוג בר היינות כפי שקיים בטרקליני עסקים של מספר חברות תעופה אחרות.

בשנת 2017 השיקה חברת דלתא את מחלקת העסקים החדשה שלה Delta One. המחלקה הוצגה לראשונה עם כניסתו לשירות של מטוס האירבוס A350 הראשון בחברה. מדובר במחלקת עסקים מרשימה כשלכל נוסע יש גישה למעבר עם דלת הזזה לקבלת פרטיות מרבית. למרות זאת נוסעי המחלקה הזו זוכים, עד היום, להיכנס לאותם טרקלינים כמו נוסעים שאינם טסים במחלקת העסקים אך נמצאים במעמד גבוה במועדון  הלקוחות של החברה.

מגזין התעופה Executive Traveller מדווח כי לקראת השקת הטרקלין החדש החברה תפתח אזור צ׳ק אין מיוחד לנוסעי מחלקת Delta One.