רשת המלונות IHG מודיעה על קמפיין מעולה לנוסעים מתמידים: מעמד Diamond מיידי ללא עלות וללא תנאים מקדימים. רשת IHG כוללת בתוכה את הרשתות הולידיי אין, הולידיי אין אקספרס, קראון פלאזה כמו גם רשתות היוקרה דיוויד אינטרקונטיננטל, סיקס סנס ועוד.

נכון לעכשיו לא ברור האם הקמפיין אכן יועד לכל הלקוחות היות ואין לו אזכור ישיר באתר החברה. בהתאם, לא ברור האם ומתי יסתיים הקמפיין ולכן מומלץ להירשם בהקדם.

מעמד דיאמונד הוא הגבוה ביותר של רשת IHG והוא יעניק לכם גישה למוקד שירות ייעודי לחברי דיאמונד, ארוחת בוקר מתנה כל יום במהלך השהות וצבירה של 100% נקודות בונוס בכל שהייה. זאת, בנוסף להטבות של מעמדות הפלטינום, גולד וסילבר, כולל שדרוג חדר ללא עלות, צ׳ק אין מוקדם.

כמובן שיש קאצ׳. כחלק מקמפיין זה המעמד יהיה תקף עד סוף חודש דצמבר 2022. על מנת לשמר את המעמד תידרשו ללון במלונות הרשת לפחות 10 לילות עד סוף השנה. למי שמתכנן לטוס עד סוף שנה בהחלט מומלץ להירשם להטבה ולבדוק אפשרות ללינה ברשת בזמן הביקור שלכם בחו״ל.

על מנת לקבל את המעמד יש להירשם כחברי מועדון באתר IHG. לאחר מכן יש להכנס ללינק הבא ולהזין את המייל איתו נרשמתם למועדון. לאחר מספר דקות תקבלו הודעת אישור במייל והמעמד החדש יעודכן בפרופיל האישי שלכם.

תגובה
  1. לא עובד לי. מקליק על הלינק שלך, ממלא דוא”ל ולוחץ הרשמה. חוזר אותו מסך עם שדה נוסף שדורש קוד מבצע.

    1. כנראה שזה היה פתוח לכולם בטעות ואחרי שהבינו את זה הגבילו את זה לקהל מסויים. נעדכן בפעם הבאה שתהיה הצעה דומה.

Comments are closed.