לופטהנזה פרסמה היום פרטים חדשים על סדרת המחלקות החדשות שלה אשר יותקנו בעתיד במטוסי הדור החדש של החברה. סדרת המחלקות החדשה קיבלה את השם אלגריס (Allegris) והיא תכלול מושבי תיריים, תיירים פרימיום ובמחלקה משולבת של עסקים וראשונה. המחלקות יוצגו לראשונה בשנת 2023.

המחלקות החדשות יותקנו במטוסי הדור החדש של החברה ביניהם דגמי הבואינג 777-9 ו-787 וכן איירבוס A350. בנוסף, המחלקות החדשות יותקנו במטוסי ה-747-8 הקיימים של החברה.

מחלקת עסקים-ראשונה חדשה בלופטהנזה

כחלק מסדרת אלגריס הציגה החברה מחלקת עסקים-ראשונה משולבת. בשורות הקדמיות של מחלקת העסקים יהיו סוייטות פרטיות בסגנון מושבי מחלקה ראשונה. מדובר בסוייטות פרטיות עם דלתות צד שיגיעו כמעט עד לתקרת המטוס לטובת פרטיות מקסימלית.

המחלקה הראשונה החדשה של לופטהנזה
המחלקה הראשונה החדשה של לופטהנזה

מושבי ה״מחלקה הראשונה״ יהיו ברוחב של מטר יוכלו להפוך למיטה מרווחת. בכל תא במחלקה הראשונה תהיה גם טלוויזיה אישית בגודל 27 אינצ׳ וארון בגדים פרטי. הסוייטות יאפשרו ל-2 אנשים לאכול יחד על שולחן אוכל גדול, בדומה לקונספט של מסעדה. גם האוכל צפוי להיות מפנק במיוחד ויכלול תפריט קוויאר.

חברת לופטהנזה צפויה להציג פרטים נוספים על המחלקה החדשה בתחילת שנה הבאה. מהתרשמות ראשונית מההדמיות בהחלט נראה שמדובר במחלקה יוקרתית שעוצבה עם הרבה מחשבה ותשומת לב לפרטים.

מחלקת עסקים חדשה

גם בשאר השורות במחלקת העסקים צפויה בשורה עם קונפיגורציה גישה פרטית למעבר מכל מושב וכן עם מושבי Throne שיכללו מרחב אישי גדול מאוד.

מושבי Throne במחלקת העסקים החדשה של לופטהנזה
מושבי Throne במחלקת העסקים החדשה של לופטהנזה

ה״קירות״ העוטפים של כל מושב יהיו בגובה של מעל מטר לטובת פרטיות מקסימאלית לכל נוסע. כל מושב יפתח למיטה באורך נדיב של שני מטר. לכל נוסע יהיה מסך מולטימדיה בגודל 17 אינצ׳, הטענה אלחוטית, אוזניות משתיקות רעש והאפשרות לחיבור של מכשירים אישיים כמו מחשב, טאבלט, סמארטפון ואוזניות באמצעות בלוטות׳.

שורות שינה במחלקת תיירים

גם במחלקת תיירים מביאה לופטהנזה בשורה. בעקבות ההצלחה, החברה הכריזה על גרסא חדשה של מוצר ה-Sleeper’s Row שלה שמציע לנוסעים להזמין שורת מושבים שלמה (3/4 מושבים) ולפרוס מזרן וכלי מיטה של מחלקת עסקים לטובת שינה נוחה. בגרסא החדשה (Sleeper’s Row 2.0) יוכלו הנוסעים להרים את משענת הרגליים ולהנות מ״מיטה״ גדולה ונוחה יותר במהלך הטיסה. כיום עולה השירות הזה בין 179-249 דולר והוא כמובן כפוף לזמינות מושבים במחלקה.

Sleeper's Row המקורי של לופטנזה
Sleeper’s Row המקורי של לופטנזה

מחלקת פרימיום אקונומי

מחלקת התיירים פרימיום החדשה של קבוצת לופטהנזה תגיע גם למטוסים החדשים. כזכור, מדובר באותה מחלקה שכבר הותקנה בחלק מצי המטוסים רחב הגוף של סוייס וצפוי להגיע בהמשך גם למטוסי חברת לופטהנזה.

מחלקת הפרימיום אקונומי החדשה במטוסי לופטהאנזה
מחלקת הפרימיום אקונומי החדשה של לופטהאנזה

סדרת האלגריס אמורה לעשות סדר במוצרי היוקרה של לופטהנזה, שכיום כוללים 3 מוצרי עסקים שונים, חלקם זמניים או ירושה מחברות אחרות.