אתיופיאן איירליינס מודיעה על פתיחת מלון טרמינל בתוך נמל התעופה הבין-לאומי אדיס אבבה בולה. המלון הוא ככל הנראה חלק מהניסיון של אתיופיאן להמשיך לבסס את עצמה כהאב התעופה המוביל באפריקה. המלון החדש קיבל את השם Ethiopian Skylight Hotel. המלון החדש יהיה חלק מקבוצת התעופה של אתיופיאן איירליינס ואף קיבל לוגו דומה לזה של חברה התעופה.

מלון בשדה התעופה באדיס אבבה
מלון בשדה התעופה באדיס אבבה

המלון ישמש בין היתר את הנוסעים בטיסות קונקשן ארוכות של החברה שלא רוצים לעזוב את שדה התעופה בזמן הקונקשן. המלון החדש מחובר לטרמינל הטיסות היוצאות בשדה התעופה באדיס אבבה והוא נמצא מרחק הליכה קצר משערי ההמראות. בשל המיקום שלו, הנוסעים שילונו במלון יוכלו להיכנס אליו מבלי לעבור תהליך של ביקורת גבולות.

מלון הטרמינל החדש של אתיופיאן יכיל 97 חדרים לצד מסעדה, ספא, לאונג׳ עסקים וחדר כושר. במלון יהיו מספר קטגוריות של חדרים ביניהם סוייטות אקזקיוטיב, חדרי פרימיום, 12 חדרים מקשרים חדרי דאבל וחדרי טווין.

על פי אתר החברה, המחירים יחלו ב-150$ ללילה וניתן להזמין חדרים במלון באמצעות מנועי החיפוש השונים

לינה בחינם בקונקשן בשדה התעופה באדיס אבבה

כבר היום מציעה חברת אתיופיאן איירליינס תכנית קונקשנים ארוכים בשם ״אדיס אבבה סטופאובר״ (Addis Ababa Stopover). כחלק מהתכנית מציעה החברה לינה בחינם לנוסעים עם קונקשן של 8 עד 24 שעות באדיס אבבה. על מנת להנות מההטבה יש להגיע לעמדה בשם “Internline Desk״ בשדה התעופה שם מקבלים הנוסעים לינה בעיר עם הסעה אל המלון ובחזרה לטיסת ההמשך.

על מנת להנות מההטבה יש לקבל ויזה ייעודית לטיסות המשך (Transit Visa). אותה עמדה של אתיופיאן איירליינס יכולה לארגן לנוסעים זכאים את הויזה המדוברת. 

נכון לפרסום הכתבה לא הצלחנו לברר האם המלון של שדה התעופה נכלל בתכנית הקונקשים של אתיופיאן איירליינס, אך למי שמעוניין להישאר בשדה בהחלט שווה לבקש זאת מהפקידים בעמדה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *