חברת התעופה SWISS מגדילה את הפעילות שלה לעונת הקיץ 2023, מתכננת לשרת 112 יעדים מציריך וז׳נבה ומעריכה כי הקיבולת הממוצעת במטוסים תעמוד על 85%. זאת בהשוואה לנתוני קיץ 2019.

בחזית הבין יבשתית תתמקד חברת SWISS ביעדים מבוקשים בצפון אמריקה ובמקביל תחזק יעדים באסיה, ככל שיעדים אלה ייפתחו. בכל הקשור לטיסות ביבשת אירופה החברה תתמקד ביעדים כמו אמסטרדם, ברלין, לונדון ורומא. בנוסף, בקיץ הקרוב תחל SWISS לבצע טיסות, לראשונה, מציריך לבריסטול בדרום אנגליה. מהבסיס שלה בז׳נבה היא תפעיל 4 יעדים חדשים לצפון אירופה: קופנהגן, שטוקהולם, אוסלו והמבורג. במקביל לפתיחת נתיבים אלה החברה החלה בגיוס מסיבי של עובדים לתפעול היעדים החדשים.

״אנחנו מרוצים מכך שכפי שתוכנן במקור אנחנו יכולים להמשיך ולהתמיד בלוח הטיסות שלנו כדי להציג כ-85% מהפעילות שהיתה לנו בשנת 2019,״ מציין המנהל המסחרי הראשי של החברה,טאמור גודארזי פור ומוסיף כי אף שמדובר בסביבה כלכלית מאתגרת ההערכה היא כי הביקוש לטיסות ימשיך לגדול והחברה תוכל להתמיד בלוח הטיסות כפי שתוכנן.

לדבריו, כדי לעמוד בתכנית העבודה החברה משקיעה מאמצים בהכשרת כח אדם. זאת כאשר עד סוף השנה היא תגייס כ-800 אנשי צוות קבינה חדגשים ועוד כאלף נוספים במהלך שנת 2023. בנוסף לכך, על מנת להקל על עומס העבודה של צוותי האוויר החברה תמשיך בשתוף פעולה עם חברת Helvetic, שיכללו חכירה רטובה של מטוסים בנוסף לששה שכבר נמצאים בשרותה וכן תפעל בשתוף עם חברות נוספות לחכירה רטובה של מטוסים ובהם חברת התעופה האחות השוויצרית Edelweiss Air שתספק גם אחד ממטוסי איירבוס A340 ארוכי הטווח שלה כדי להפעיל את שירותי ציריך-מונטריאול של SWISS תחת הסדר חכירה רטובה ממאי עד אוקטובר 2023.

תגובה

Comments are closed.