חברת FlyDubai הודיעה בסוף השבוע על הוספתם של 6 יעדים חדשים ובהם שניים שקורצים לקהל הישראלי: פטאיה וקראבי שבתאילנד. החברה הודיעה כי עם הוספתם של 6 היעדים החדשים גדלה רשת הנתיבים שלה ל-113 ב-53 מדינות. 4 היעדים האחרים הם קליארי, קורפו, מילאנו וחידוש הטיסות להופוף בסעודיה.

מאז תחילת 2022, פליידובאי השיקה טיסות ליותר מ-20 יעדים, כולל פיזה וקטניה באיטליה, אוש בקירגיזסטן וכן סמרקנד ונמנגן באוזבקיסטן. התוספת של ששת המסלולים מהווה אבן דרך משמעותית שכן זהו המספר הגדול ביותר של יעדים שהחברה תשרת מאז החלה לפעול.

“אני גאה מאוד לראות את הרשת שלנו גדלה מאי פעם,״ אמר מנכ״ל החברה גאיט אל גאיט. ״תעשיית התעופה של דובאי התאוששה במהירות, והזריזות שלנו בשילוב עם המודל העסקי החזק שלנו אפשרה לנו להגדיל את הפעילות שלנו ולהגיע למספר גדול של יעדים שזמינים כעת במערכות שלנו. אנחנו מתכננים להציע לנוסעים שלנו אפשרויות נוספות לנסיעה ברחבי הרשת ההולכת וגדלה שלנו.”

לדברי סגן נשיא החברה, סאדהיר סאידהראן, קראבי ופטאיה הם שני יעדי  נופש פופולריים עבור אוהבי חופשות חוף. קראבי מציעה חופים יפים, צוקי אבן גיר בולטים ויערות מנגרובים עבותים, בעוד שפטאיה מתאפיינת באתרי הנופש והמלונות שלה המשקיפים על מפרץ פטאיה והאווירה התוססת שלה. “אנו שמחים להציע לנוסעים שלנו אפשרויות נוספות לנסיעה עם הטיסות החדשות שלנו לקראבי ופטאיה. תאילנד תמיד הייתה בחירה פופולרית, במיוחד בקרב נוסעים מאזור הגולף, ארצות חבר העמים ואירופה. התוספת של שני היעדים הללו מאשרת מחדש את המחויבות שלנו לשרת יעדים חדשים ואנו מצפים לקבל את פני הנוסעים שלנו על הסיפון”.

הטיסות לשני היעדים בתאילנד יתחילו, כאמור, ב-20 בינואר והחברה תפעיל טיסה יומית לכל אחד מהם. זמן הטיסה לפטאיה יהיה 14:40 שעות עם חמש שעות וחצי המתנה בדובאי. זמן הטיסה חזרה יהיה 16:35 והמתנה של כ-5:35 שעות בדובאי.

הטיסה לקראבי תארך 15:15 שעות עם המתנה של 3.25 שעות בנמל התעופה בדובאי וחזרה 16:40 שעות והמתנה די דומה.

בעוד חברת פליי דובאי נחשבת לחברת לואו קוסט, מבדיקה שלנו במערכת ההזמנות, מחירי הטיסות מתל אביב מתחילים במחיר של 1,000$. הטיסות ליעדים בתאילנד יארכו כ-6 שעות יבוצעו במטוסי ה-737MAX של החברה האמירתית.