חברת אוסטריאן איירליינס מודיעה על הרחבת לוח הטיסות לקיץ 2023 בעקבות עונת קיץ מוצלחת ב-2022. בתוך כך, הודיעה אוסטריאן כי בלוח הטיסות של הקיץ הבא, תוסיף החברה שבעה יעדים חדשים בנוסף ליעדיה הקבועים. סה״כ תפעיל החברה טיסות ל-120 יעדים עם 1,270 טיסת שבועיות מוינה.

היעדים החדשים של החברה לקיץ 2023 הם פורטו (פורטוגל), מרסיי (צרפת), בילונד (דנמרק) וטיבאט (מונטנגרו). לכל אחד מהיעדים תפעיל החברה עד שלוש טיסות שבועיות מוינה. כמו כן תחזיר החברה לשירות קווים שביטלה בעבר לפאלרמו, ווילנה וטרומסו עם טיסה שבועיות אחת בין יוני לאוגוסט. בהיבט של טיסות הטווח הארוך, החברה הודיעה לא מזמן על הפעלת טיסות ללוס אנג’לס.

גם מתל אביב תציע אוסטריאן קונקשנים נוחים ליעדים החדשים. אחד מהיעדים החדשים והמיוחדים אליו תציע החברה קונקשנים נוחים היא העיר פורטו שבפורטוגל. אוסטריאן תציע לקהל הישראלי טיסות נוחות עם עצירה קצרה של כשעה בוינה במחיר של כ-400$. אוסטריאן תציע למעשה את הקונקשן הנוח ביותר שקיים כרגע ליעד זה.

כיום מציעה אוסטריאן כ-15 טיסות שבועיות מתל אביב לוינה (2-3 טיסות יומיות) החל ממחיר של 196$ לכרטיס טיסה הלוך ושוב. החברה מפעילה מישראל בעיקר מטוסים ממשפחת האיירבוס A320. כמו כן מציעה החברה טיסות המשך נוחות ליעדים באירופה.

חברת אוסטריאן החלה לאחרונה גם תהליך חידוש של צי המטוסים המתיישן של החברה עם כניסתם לשירות של 2 מטוסי A320neo חדשים.