חברת וויזאייר הודיעה היום על פתיחת קו תעופה ישיר מברצלונה לישראל החל מה-9 בינואר, במתכונת של 4 טיסות בשבוע. זהו הקו הראשון שהחברה מפעילה בין ספרד לישראל ולמעשה קו הטיסות הראשון בין ישראל לספרד של אחת מחברות האולטרה לואו קוסט.

הטיסות של החברה מתל אביב  לברצלונה יתקיימו בימי ראשון, שני, רביעי וששי בשעות משתנות בהתאם לימי השבוע. בדיקה במערכת ההזמנות של החברה מלמדת כי מחירי הטיסות מתחילים ב-103 ש״ח, לכיוון, לחברי מועדון ההנחות של וויז או 139 שקלים לנוסעים שאינם חברי מועדון. המחירים הם לכרטיס שכולל תרמיל גב קטן בלבד ללא כבודה וללא הזמנת מושב.

בנוסף החברה הודיעה כי ב-9 בינואר היא תפתח גם קו בין תל אביב לסוצ׳ובה ברומניה שיצטרף לרשת הנתיבים שלה. הקו להחדש לרומניה יפעל במתכונת של 2 טיסות שבועיות.

בשני הקווים החדשים החברה תפעיל מטוסי אירבוס A321neo חדישים עם יעילות אנרגטית שמתבטאת בצריכת דלק נמוכה ב-20% מזו של המטוסים מקבילים והפחתה של 50% בפליטת מזהמים.

חברת וויזאייר היא חברת הלואוקוסט הגדולה במרכז ומזרח אירופה המפעילה צי של 172 מטוסי איירבוס ממשפחת A320. וייז אייר חוגגת גם 9 שנים בישראל כאשר הרומן שלה עם ישראל החל בחודש נובמבר 2013 ומאז היא הטיסה מעל 5.9 נוסעים ליעדים במזרח, מרכז ומערב אירופה וגם לנסיכויות המפרץ באמצעות חברת וויזאייר אבו דאבי. בחודשים ינואר-דצמבר היתה וויזאייר חברת התעופה הזרה הפעילה ביותר בנמל התעופה בן גוריון והטיסה מישראל ואליה 1,107,461 נוסעים.