רק ביוני האחרון, חברת גאלף אייר הגדילה את תדירויות הטיסה לבחריין – מטיסה אחת בשבוע לכשלוש טיסות. כעת תהיינה חמש טיסות שבועיות.

החל מחודש ינואר 2023, תגביר חברת גאלף אייר הבחריינית את תדירות הטיסות של החברה בקו שבין תל אביב למנאמה, בירת בחריין. החברה תוסיף 2 טיסות שבועיות, בנוסף ל-3 הטיסות השבועיות כיום. סך הכל, צפויה החברה להפעיל החל מינואר 2023 כ-5 טיסות שבועיות בין הערים.

הטיסות הנוספות של טיסה GF973 מתל אביב למנאמה יתווספו בימי ראשון ורביעי, משמע כי גאלף אייר תטוס ברצף בכל ימות החול: מראשון ועד חמישי. החברה מבצעת טיסות לתל אביב בדרך כלל במטוסי איירבוס A320/A321 ובהתאם לביקושים לעיתים גם במטוסי ה-787 דרימליינר הגדולים יותר.

שעות הטיסה בקו משתנות בהתאם לימי השבוע. מחירי הטיסות לבחריין דרך גאלף אייר מתחילים ב-880 שקל, כולל מיסים ושירות מלא בטיסה והחברה מציעה טיסות המשך ליעדים רבים במזרח בהם בנגקוק, קולומבו ומנילה במחירים תחרותיים. מבדיקה במערכת ההזמנות נראה כי מחיר זה זמין כרגע גם לחודשי הקיץ.

גאלף אייר אף מציעה קו טיסות ישיר בין בחריין לדובאי. גם פה, לנוסעים מתל אביב תארכנה הטיסות 5 שעות ו-45 דקות בהלוך עם שהייה של קצת פחות משעתיים בבחריין. בחזור תארכנה הטיסות 5 שעות ו-25 דקות, עם עצירה של שעה בלבד בבחריין. קווי הטיסה לדובאי צפויים להיות מבוקשים מאוד בקרב הקהל הישראלי לטיולי חורף בשל מזג האוויר הנוח באמירויות.

בחודשי הקיץ, חברת התעופה הבחריינית הודיעה על השקת קו טיסות ישיר בין בחריין לאמירות ראס אל ח’ימה שנמצאת באיחוד האמירויות. האמירות הרביעית בגודלה באיחוד מבטיחה לתיירים חוויה ערבית אותנטית ביחס לחוויה היוקרתית וגורדי השחקים שמציעה דובאי.

בחריין מדינה קטנה השוכנת במפרץ הפרסי ואחת מהמדינות המודרניות ביותר בעולם הערבי. ייחודה הוא השילוב בין מדינה מודרנית לצד היסטוריה עשירה. בחריין הוגדרה לפנינת המפרץ בזכות יופייה והאיים המלאכותיים שבה. כחמישה מיליון תיירים פוקדים אותה כל שנה.