אל על מודיעה היום כי לאור הביקוש לטיסות לבולגריה לעונת הסקי, היא צפויה להפעיל החל מינואר 2023 מטוסי 787 דרימליינר בטיסות בין תל אביב לסופיה. על פי מערכת ההזמנות, הטיסות במטוסי הדרימליינר יצאו אחת לשבוע בימי שישי בין התאריכים 6.1-24.3, מלבד ה-3.3 שיופעל במטוס 777. זאת כאשר הצבת המטוסים נתונה כמובן לשינויים שלא ניתן לחזות.

בנוסף, לכבוד השקת עונת הסקי מודיעה החברה על מספר הטבות מיוחדות לחובבי הסקי. ראשית תציע החברה הטסת ציוד סקי בחינם (מלבד לבעלי כרטיס בתעריף lite). כמו כן תציע החברה מחירי מבצע משתלמים למדי לטיסות לסופיה במחלקת עסקים, החל מ-599$, גם לטיסות שיופעלו במטוסי הדרימליינר. ההטבה רלוונטית למזמינים עד ה-31 לדצמבר, להמראות בין ה-1.1.23 עד ה-28.2.23.

בולגריה היא אחד מיעדי הסקי המועדפים על הישראלים והיא מציעה אתרי סקי מהגדולים והמקצועיים בעולם: בנסקו ובורביץ’ המפורסמים, אתרי סקי פופולריים אשר מציעים תנאים ומסלולים מקצועיים, יחד עם מחירים אטרקטיביים לכל כיס. סופיה, בירתה של בולגריה היא יעד חורף מדהים, המציעה נופים מדהימים, מוזיאונים, מבנים עתיקים ברמה הגבוהה ביותר, חיי לילה פעילים ואזורי טבע נפלאים לטיולים רגליים, כמו גם אפשרויות רבות לחופשות ספא ומעיינות חמים.

כיום פועלות לסופיה כ-19 טיסות שבועיות שמפעילות אל על, ישראייר, בולגריה אייר, ריינאייר ווויז אייר. אל על היא חברת התעופה הישראלית עם הכי הרבה טיסות לסופיה עם 4 טיסות שבועיות בימי ראשון, שלישי, רביעי ושישי. בעונת החורף הקרובה רוב הטיסות יבוצעו באמצעות מטוס 737 הכולל שתי מחלקות שירות – תיירים ועסקים. מחיר טיסה לסופיה החל מ-279$ ללא כבודה והושבה (Lite) והחל מ-369$ לכרטיס קלאסיק הכולל כבודה והושבה.

לדברי קובי גולן, ס. סמנכ”ל תפעול בינלאומי אל על: “בשנים האחרונות אנו מזהים מגמה הולכת וגוברת של ישראלים אשר טסים לסופיה בולגריה, לחופשות סקי, מדובר ביעד אהוב מאד על הישראלים. אל על רואה בסופיה יעד אסטרטגי ומשקיעה משאבים רבים על מנת לאפשר לעוד ישראלים ליהנות מאתרי הסקי המקצועיים שסופיה מציעה ומנופיה המדהימים. אנו מזמינים את הקהל הבולגרי להגיע לישראל וליהנות מהאקלים, מאתרי הקודש מהשפע הקולינרי ומהטבע המגוון שיש לה להציע”.