חברת התעופה איבריה מדווחת כי סיימה את שנת 2022 עם קיבולת של 95% מזו שהיתה לה בשנת 2019, טרום המגפה וכי היא מצפה לפתוח את שנת 2023 עם קיבולת נוסעים הגבוהה ב-5% מזו של שנת 2019.

החברה מדווחת כי החזירה לפעילות את כל רשת היעדים שהיו לה ב-2019 וכי אחת המטרות המרכזיות שלה לשנה הקרובה היא לחזק את הבסיס שלה במדריד לטיסות המשך ליעדים ברחבי העולם כדי שתוכל להתחרות בחברות התעופה המובילות באירופה.

בין השאר מדווחת החברה כי בשנת 2022 היא השיקה קמפיין אינטנסיבי בארצות הברית, פתחה קו לנמל התעופה דאלאס (טקסס) ונמל התעופה של וושינגטון. כיום החברה מציעה טיסות לשמונה יעדים בארצות הברית: ניו יורק, מיאמי, בוסטון, לוס אנג׳לס, שיקגו, סן פרנסיסקו, וושינגטון ודאלאס. החברה מציעה 120 טיסות שבועיות בין ספרד לארצות הברית ועל פי הדיווח הקיבולת שלה ליעד זה גבוהה ב-15% מזו שהיתה לפני המגפה.

בעקבות ההתרחבות בארה״ב, גם מתל אביב מציעה איבריה טיסות קונקשן נוחות. בין היתר מציעה החברה טיסות עם קונקשן קצר של כשעתיים לניו יורק ודאלאס. בחלק מהמקרים, כמו בטיסות לדאלאס, מציעה איבריה טיסות נוחות יותר אפילו מהחברות האמריקאיות עם טיסה שאורכת 16 שעות בסה״כ מתל אביב לדאלאס, עם עצירה של כשעה במדריד. כמו כן, הודות להסכמי שיתוף קוד, ניתן לשלב טיסות של איבריה עם טיסות של אמריקן איירליינס ובריטיש איירוייז.

טיסות מתל אביב לשיקאגו עם איבריה, אמריקן ובריטיש
טיסות מתל אביב לשיקאגו עם איבריה ובריטיש איירווייז

בנוסף החברה מדווחת כי לאחר התאוששות הנתיבים לאמריקה הלטינית ובמיוחד קראקס וריו דה ז׳נרו, היא מציעה כיום לדרום אמריקה 18 יעדים ב-16 מדינות עם  כ-260 טיסות שבועיות. ונתון זה צפוי, על פי החברה, להמשיך ולצמוח. בין השאר החברה תפעיל 3 טיסות יומיות למקסיקו, 2 טיסות יומיות לקולומביה עם תכנית להגיע לשלוש טיסות יומיות, גידול מ-7 לעשר טיסות בשבוע לפרו עם יעד להגיע לשתי טיסות יומיות וכן הגדלה משמעותית בפעילות לארגנטינה.

כזכור, איבריה השיקה בחודש דצמבר את מטוסי האיירבוס A350 החדשים של החברה עם מחלקות הושבה חדשות לחלוטין ומבטיחות בעסקים, תיירים פרימיום ותיירים.

תגובה
  1. This is great, and could be much better when IB will operate the TLV-MAD route as a long-haul service rather than a European short-haul, especially in business class

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *