חברת גאלף אייר יוצאת במבצע לטיסות לבחריין בעונת החורף הקרובה. חברת התעופה מבחריין תציע טיסות הלוך ושוב מתל אביב לבחריין, דובאי או אבו דאבי במחיר של 199$. למרות שמדובר במחיר זול למדי, במסגרת מחירי המבצע יהיו זכאים הנוסעים לכבודה וגם ארוחה בטיסה הקצרה יחסית (כשעתיים).

הטיסות המוצעות במבצע יהיו טיסות החברה שיוצאות מתל אביב בימים ראשון ורביעי. על מנת להנות ממחירי המבצע יש להזמין כרטיסים עד לתאריך ה-15 בינואר והוא רלוונטי לטיסות שיצאו מישראל עד ה-28 בפברואר. את הטיסות שבמבצע ניתן להזמין דרך אתר האינטרנט של החברה או דרך סוכני הנסיעות.

כזכור, החל מחודש ינואר 2023, מגבירה חברת גאלף אייר את תדירות הטיסות של החברה בקו שבין תל אביב למנאמה, בירת בחריין. החל מהחודש תפעיל החברה 5 טיסות שבועיות לבחריין, תוספת של של 2 טיסות שבועיות בנוסף ל-3 הטיסות שפעלו עד כה.

גאלף אייר מפעילה בטיסות לישראל בעיקר מטוסים ממשפחת האיירבוס A320 ועל פי ביקוש גם את מטוסי ה-787 דרימליינר הגדולים יותר. למרות שמדובר בטיסה קצרה יחסית, חשוב לציין שמטוסי ה-A320 של החברה מציעים נוחות עדיפה בזכות מרווח לרגליים של 81 ס״מ שגבוה מהממוצע בתחום, גם בתחום הטיסות הסדירות (79 ס״מ).

לאור הביקוש הגדול לטיסות לאיחוד האמירויות ועליית מחירי הטיסה בהתאם, בחריין צפויה להיות אלטרנטיבה מעניינת לקהל הישראלי שמחפש חופשת חורף במזג אוויר נוח.

כזכור, גאלף אייר מציעה טיסות קונקשן מתל אביב למספר יעדים בהודו ובמזרח ביניהם בנגקוק, קולומבו, מנילה וסינגפור. למזמינים טיסות בקווים אלו תציע החברה הנחה יחסית על סגמנטי הטיסה שבין תל אביב לבחריין.