אל על הודיעה היום על הרחבת הסכם שיתוף הפעולה עם איתיחאד, חברת התעופה הלאומית של איחוד האמירויות. כחלק מההסכם, תכנית חדשה לצבירה ומימוש נקודות במועדונים של שתי החברות, בנוסף לשיתוף הקוד הקיים.

חברת התעופה הלאומית איחוד האמירויות, איתיחאד איירוויז, וחברת התעופה אל על – מודיעות על הרחבת הסכם שיתוף הפעולה בין החברות. בנוסף להסכם שיתוף הקוד הקיים בין החברות, ההסכם יכלול מעתה אפשרות צבירה ומימוש הדדיים של נקודות לחברי מועדון הנוסע המתמיד ומיילים לחברי Etihad Guest.

תחת הסכם הקוד שייר של בין שתי החברות אל על מציבה את הקוד שלה (LY) בטיסות לשבעה יעדים של איתיחאד, ביניהם הטיסות בין תל-אביב לאבו דאבי ובטיסות מאבו דאבי לבחריין, סיאול, מלבורן, מנילה, איי סיישל, וסידני.

מעתה, חברי תוכנית הנאמנות של איתיחאד “Etihad Guest” יוכלו לצבור נקודות בטיסות של אל על ליותר מ-45 יעדים בארה”ב, אירופה, אפריקה והמזרח הרחוק. גם הנוסעים של אל על יוכלו לצבור ולממש נקודות בטיסות של איתיחאד. מחירי המימוש יהיו כלהלן:

  • חברי Etihad Guest יוכלו לממש את המיילים שהם צוברים לטובת טיסות אל על, במחלקת תיירים החל מ-6,000 מיילים ו-10,000 מיילים למחלקת עסקים.
  • חברי הנוסע המתמיד של אל על יוכלו לממש את הנקודות שלהם ברשת איתיחאד כולל טיסות מתל אביב לאבו דאבי תמורת 800 נקודות בטיסות במחלקות תיירים ו-1,500 נקודות במחלקת עסקים בתוספת מיסים.

ברוב המקרים שאנחנו נתקלנו בהם, רכישה של כרטיסי טיסה מאל על לטיסות המופעלות על ידי איתיחאד היא אפשרות יקרה יותר משמעותית מאשר רכישה ישירה דרך איתיחאד. על כן, ההסכם ככל הנראה יתאים בעיקר למי שירצה לצבור נקודות אל על באופן מואץ או לחלופין לאנשים שיממשו את הנקודות שצברו עם אל על בטיסות של איתיחאד (גם זו אופציה יקרה יחסית בנקודות אל על).

תכנית הנוסע המתמיד של אל על היא תכנית הנאמנות הגדולה בישראל ובה חברים למעלה מ-2.61 מיליון לקוחות. התוכנית מציעה גם כרטיס אשראי FLY Card, שנחשב אחד מכרטיסי האשראי הפופולריים בשוק הישראלי עם למעלה מ-370 אלף כרטיסים. חברי הנוסע המתמיד יכולים לממש נקודות עבור כרטיסי טיסה ומגוון שלם של הטבות.