אל על מודיעה היום על לוח הטיסות שלה לקיץ 2023, עם הגדלת תדירויות ליעדים מבוקשים בצפון אמריקה, אירופה ואסיה. זאת כאשר בחודש מרץ צפויה להשיק החברה את הטיסות שלה לטוקיו ודבלין. בקיץ 2023 צפויה להשיק גם קו טיסות ישיר לפורט לודרדייל.

בטיסות החברה לצפון אמריקה, אל על תגביר את תדירות הטיסות הישירות לבוסטון, משתי טיסות בשבוע לשלוש טיסות שבועיות, בימים ראשון, שלישי וחמישי. כמו כן, תדירות הטיסות ללוס אנג’לס תגדל לשש טיסות שבועיות, החברה תמשיך להפעיל שש עשרה טיסות שבועיות לנמל התעופה JFK בניו יורק, אחת עשרה טיסות שבועיות לניוארק. לאור הביקוש לפלורידה, אל על מרחיבה את פעילותה באזור עם השקת קו ישיר עונתי לפורט לודרדייל והוספת טיסה שישית למיאמי. הטיסה הראשונה לפורט לודרדייל תמריא בחגי תשרי והחל מקיץ 2024 תהיינה טיסות סדירות ליעד. סה”כ תפעיל אל על כ-40 טיסות שבועיות ליעדי צפון אמריקה.

תדירות הטיסות לאיטליה תעלה לשלושים ושתיים טיסות בשבוע, תדירות הטיסות לצרפת תגדל לשלושים ושתיים טיסות בשבוע, תדירות הטיסות ללונדון לוטון תגדל ובסך הכל תפעיל החברה עד עשרים ושתיים טיסות בשבוע ללונדון. בנוסף, אל על תגביר את תדירות הטיסות לליסבון כאשר החברה תפעיל עד שש טיסות בשבוע לבירת פורטוגל. עוד במסגרת לוח הזמנים ליעדי החברה באירופה, עד עשרים ושלוש טיסות שבועיות לספרד, אחת עשרה טיסות בשבוע לבודפשט, אחת עשרה טיסות שבועיות לפראג, שלוש עשרה טיסות בשבוע לאמסטרדם ולמגוון יעדים ברחבי היבשת.

בגזרת יעדי הנופש, אל על תפעיל עד עשר טיסות שבועיות ישירות לתאילנד באמצעות טיסות ישירות לבנגקוק ולאי הנופש פוקט, עד שלוש טיסות שבועיות לדרום אפריקה, עד שש טיסות שבועיות למרוקו, ועד שלוש עשרה טיסות בשבוע לדובאי.

סאן דור מקבוצת אל על תפעיל טיסות לעשרה יעדים בקיץ 2023: שארם א-שייח’, סלוניקי , טבליסי, לרנקה, זאגרב ולובליאנה, והיעדים חדשים: שתי טיסות שבועיות לפורטו, שלוש טיסות שבועיות נאפולי, שתי טיסות שבועיות לטיווט במונטנגרו וארבע טיסות לאיסטנבול בשבוע.

שלומי זפרני, סמנכ”ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על: “במסגרת תנופת ההתחדשות של אל על, אנו נרגשים להכריז היום על לוח הטיסות של החברה לקיץ 2023. מדובר בלוח טיסות למגוון יעדים ברחבי העולם וביניהם שבעה יעדים חדשים ומרגשים וכן, המשך הגדלת הפעילות לכלל יעדי החברה, מצפון אמריקה ועד למזרח הרחוק. נמשיך לפעול על מנת לחדש ולהעניק ללקוחותינו את היצע היעדים הרחב ביותר, לצד תדירות טיסות גבוהה ושעות הטיסה הנוחות ביותר לקהל הישראלי. אנו גאים להמשיך במשימתנו להוות גשר בין ישראל לעולם. רשת הנתיבים הישירים של אל על למגוון יעדים ברחבי העולם, בשילוב צי מטוסים חדש ומתקדם, מעניקה את חוויית הטיסה הטובה ביותר”.

מוקדם יותר השבוע השיקה אל על, חברת התעופה הגדולה בישראל, את יעדיה החדשים במסגרת כנס ה-IMTM ואת נבחרת השגרירים והפרזנטור, באירוע השקת השפה העיצובית החדשה,

טבלת טיסות אל על לפי יעדים ותדירויות:

יעדי ותדירות טיסות אל על לקיץ 2023
יעדי ותדירות טיסות אל על לקיץ 2023