חברת ארקיע הודיעה היום כי תפעיל טיסות ישירות לאי הספרדי איביזה בשיתוף עם חברת Eye Land. הטיסות יהיו חלק מחבילות נופש עם קונספט של מסיבות, באי שידוע בשל המסיבות שמתקיימות בו.

הטיסות יופעלו בקיץ הקרוב בין התאריכים 27.6 ועד ל-12.10 במטוסי ה-A321LR של חברת ארקיע. החבילות ימכרו בפועל על ידי חברת Eye Land, כאשר המחירים יחלו ב-999$ לטיסה וכניסה לאחת המסיבות. בנוסף, כל מלון יתומחר אחרת כאשר המכירה של החבילות תחל ב-27.3. הטיסה צפויה לארוך כ-4 שעות.

חברת EyeLand היא בבעלות מפיקי המוסיקה ואנשי הלילה איתן סלימי, רל נדל, גי דרייפוס ועידו סגל. על פי החברה, חופשות הקונספט נתפרו במיוחד לאוהבי המוזיקה האלקטרונית ויימשכו 8 ימים ו-7 לילות ויכללו לראשונה טיסות ישירות של ארקיע במחלקת תיירים או עסקים, לינה באחד מבתי המלון באי וכניסה ל-5 מועדונים בהם מנגנים דיג׳יים בתעשייה העולמית כמו David Guetta  Solomun,  Martin Garrix , Black Coffe, Armin Van Buuren  ועוד.

בנוסף יציעו חבילות המשלבות RETREAT כולל חופשה של 8 ימים במלון nyx למבוגרים בלבד עם ארוחות בריאות, שיעורי סאפ במי טורקיז, יוגה בזריחה, מדיטציה בשקיעה, שייט לאי המדהים פורמנטרה, מסיבות חוף , פילאטיס מול הים, וגם מסיבה אחת לבחירה מתוך כלל האופציות של אותו שבוע.

חבילות הנופש ימכרו באופן בלעדי על ידי חברת Eye Land דרך אתר החברה.לא ניתן יהיה להזמין את הטיסות בלבד, ו״מינימום״ ההזמנה יהיה טיסה כולל כניסה למסיבה בעלות כאמור של 999$.

תגובה
  1. ארקיע צריכה לזכור שיש לה 5 מטוסים בלבד וא”א להרחחחיב כ”כ הרבה יעדים ולהמשיך לחכור מטוסים יש בזה קצת אונאה [גם אם לפי החוק אין בעיה] והכי מוזר זה למה הם החזירו את ה321 השלישי ולמי שזוכר גם היה להם פעם הזמנה של 330 neo ושל 787

Comments are closed.