חברת התעופה אייר קיירו (Air Cairo) , חברת הבת של חברת התעופה הלאומית של מצרים איג’יפט אייר(EGYPTAIR), תפעיל בעונת הקיץ 3 טיסות שבועיות מתל אביב לשארם א שייח. הטיסות יצאו בימים ראשון, שלישי וחמישי, במטוסי איירבוס 320 A הכוללים 170 מושבי תיירים.

הטיסות של חברת אייר קהירו ייצאו מטרמינל 3 נמל התעופה בן גוריון וינחתו ישירות בשארם א-שייח. משך הטיסה הוא שעה אחת בלבד. דיזנהאוז גרופ נבחרה שוב כנציגה הבלעדית של חברת אייר קהירו. חשוב להדגיש כי מדובר בטיסות צ׳ארטר של דיזנהאוז גרופ, כך שלא ניתן להזמין את הטיסות ישירות מאתר אייר קהירו אלא דרך ספקי התיירות השונים. מבדיקה שלנו, טיסות באפריל, אחרי חג הפסח, מתחילות ממחיר של כ-207$.

במקביל לטיסות, דיזנהאוז תציע לנופשים הישראליים חבילות נופש בעשרות בתי מלון יוקרתיים וכפרי נופש בשארם. החבילות יכללו טיסות עם אייר קיירו, לינה על בסיס הכל כלול בבתי המלון. כמו כן, דיזנהאוז הודיעה כי לרוכשים חבילות לחודשים אפריל ומאי יינתנו העברות לבתי המלון וחצי יום סיור חינם. המחירים לחבילת נופש על פי דיזנהאוז מתחילים מ-508$.

לחברת אייר קהירו צי של 30 מטוסים, ביניהם 21 מטוסי A320, כולל תשעה מטוסי A320-200 ו-12 מטוסי A320neo. כמו כן צי של 6 מטוסי ATR72 ושלושה מטוסי Embraer ERJ-190 שלא פועלים בקו לישראל. לאחרונה נגנז הרעיון להקים חברת לואו קוסט מצרית נוספת בשם Air Sphinx, והוחלט להתמקד בהרחבת פעילותה של אייר קהירו כך שזו צפויה להמשיך לגדול ולהרחיב את פעילותה באזור.

חני סובול, מנכ”לית דיזנהאוז גרופ: “שארם הוא יעד מתאים לקהל הישראלי ולכן הישראלים התאהבו בו: מצד אחד הוא מציע חופים מדהימים של חול זהוב וים צלול עם אפשרויות רבות לשינרקול וצלילה ומצד שני מגוון רחב של שירותי תיירות, קניות, מסעדות, בתי קפה, מועדונים וטיולי טבע.

משך הטיסה הקצר, מזג האויר הנוח גם בחודשי האביב והעלות – כל אלה הופכים את שארם ליעד אטרקטיבי ביותר עבור הישראליים. אנחנו שמחים על הבעת האמון המחודשת של חברת אייר קיירו, ומתכננים השנה להרחיב ולהפתיע עם מגוון מוצרים שנציע. לחודש אפריל פסח וסיום חג הרמדאן נותרו מספר מצומצם של טיסות וחבילות במחיר שווה לכל נפש, כך שגם זוג צעיר, משפחה עם ילדים יימצאו את הנופש המדויק עבורם.”