לפני מספר ימים חזרה חברת אייר סרביה להפעיל טיסות מישראל לבלגרד לאחר היעדרות ארוכה בתקופת הקורונה. עכשיו מודיעה חברת התעופה הסרבית על הרחבת מספר הטיסות היומי מתל אביב לבלגרד לארבע טיסות שבועיות.

החל מה-6 באפריל מפעילה חברת אייר סרביה 3 טיסות שבועיות מתל אביב בימים ראשון, שלישי וחמישי. הטיסות ממריאות מתל אביב בשעות שונות בהתאם ליום בשבוע. על פי מערכת ההזמנות, מחירי הטיסות לבלגרד מתחילים במחיר של כ-307$. הטיסות של אייר סרביה מופעלות על ידי מטוסי איירבוס A319 של החברה.

 טיסות אייר סרביה מ/אל תל אביב
טיסות אייר סרביה מ/אל תל אביב

החל מחודש מאי תפעיל החברה טיסה שבועית רביעית כל יום שני. אחת הבשורות המשמעותית של הטיסה השבועית הנוספת היא שעת ההמראה המוקדמת שלה. הטיסות של ימי שני צפויות להמריא מתל אביב בשעה 07:20 ולנחות בבלגרד בשעה 09:20 זמן מקומי, מה שייאפשר להתחבר לפחות לחלק מרשת טיסות ההמשך של החברה באירופה. מבדיקה שלנו עולה כי אייר סרביה תציע קונקשנים נוחים יחסית לטיווט (שעה), לונדון (שעה), וינה (3 שעות) ופודגוריצה (4 שעות). 

בעבר הציעה חברה מגוון גדול של טיסות המשך מתל אביב ליעדים באירופה, לעיתים במחירים משתלמים למדי. מאז חזרת החברה לפעילות בישראל החודש נקבעו שעות המראה מאוחרות יחסית מתל אביב (שעות הערב) שכמעט ולא מאפשרות טיסות המשך נוחות ליעדים אירופאיים של אייר סרביה. ייתכן ומדובר באילוץ בשל הביקוש הרב של חברות תעופה זרות להמריא מנתב״ג בשעות הבוקר. 

חברת אייר סרביה חברה במועדון הנוסעים המתמיד של איתיחאד ( Etihad Guest) כך שהנוסעים עם אייר סרביה יכולים לצבור ולממש נקודות במועדון של חברת התעופה האמירתית.

במידה ובעתיד תחליט אייר סרביה להתאים את שאר הטיסות שלה מתל אביב לשעות הבוקר, אנחנו מעריכים שייפתחו לקהל הישראלי מגוון טיסות המשך נוחות במחירים משתלמים.