כפי שפרסמנו בעבר, ממשלת הונג קונג, בשיתוף עם חברות התעופה המקומיות, מובילות בחודשים האחרונים קמפיין ענק לעידוד תיירות נכנסת למדינה. כחלק מהקמפיין הודיעו בהונג קונג כי יחלקו מאות אלפי כרטיסי טיסה בחינם לתיירים מכל העולם. כעת נודע לנו באופן רשמי כי גם בישראל יוצעו כרטיסי טיסה בחינם.

בחסות רשות שדה התעופה של הונג קונג, קתאי פסיפיק תחלק 400 כרטיסי טיסה הלוך ושוב מישראל להונג קונג, במסגרת קמפיין “עולם המנצחים”. מועצת התיירות של הונג קונג (HKTB) ורשות שדה התעופה, יחלקו 500,000 כרטיסים חינם ברחבי העולם, במטרה לעודד תיירות נכנסת באמצעות הגברת המודעות לתרבות ולמורשת של המדינה.

כיצד לקבל כרטיס מתנה להונג קונג

כדי להצטרף לקמפיין, המשתתפים חייבים להיות חברי מועדון בקתאי פאסיפיק. ההרשמה למועדון נעשית ללא עלות באתר קתאי פאסיפיק. הקמפיין בישראל יצא לפועל ב-10 במאי 2023 (10:00 שעון מקומי) וירוץ עד ה-16 במאי 2023 (23:59 שעון מקומי). לאחר ההרשמה יש להכנס החל מה-10 במאי לאתר הייעודי שהקימה קתאי למבצע ולחפש את קוד הקופון שבאמצעותו תוכל להזמין את טיסה.

במהלך תקופה זו, יוקצו 400 כרטיסים על בסיס כל הקודם זוכה לאנשים הראשונים שיזמינו באמצעות קוד הקופון. להערכתנו ההקצאה של כרטיסי הטיסה תגמר מוקדם יותר מה-16 במאי ובהתאם להיקף הפרסום של ההטבה, יתכן שכבר באותו יום של השקתו.

כל משתתף יוכל להזמין כרטיס אחד בלבד. מי שיצליח להזמין יקבל כרטיס טיסה הלוך ושוב במחלקת תיירים מנתב”ג, וידרש לשלם רק את החלק של המיסים וההיטלים. ההטבה תהיה רלוונטית לנסיעות בין ה-10 במאי 2023 ל-10 בפברואר 2024. בקתאי מעדכנים כי הכרטיסים אינם ניתנים להחזר, אינם ניתנים להעברה ותקפים להזמנות באתר קתאי פסיפיק בלבד. ניתן למצוא את התנאים וההגבלות המלאים כאן.

קינטו צ’אן, מנכ”ל אזורי קתאי פסיפיק אירופה וישראל אמר: “כחברת התעופה הלאומית של הונג קונג, אנו נרגשים להחזיר נוסעים לביתנו ואנו מצפים להציג את האירוח ואת ההיצע העשיר שיש לעיר שלנו להציע. ברגע שהם עולים על הטיסות שלנו”.