חברת השייט MSC Cruises הודיעה כי היא מאריכה את השותפות העסקית שלה עם ארגון מירוצי הרכבים Formula 1. החברות הודיעו על המשך שיתוף הפעולה ביניהן עד סוף עונת אליפות העולם 2026.

כחלק משיתוף הפעולה, MSC Cruises תעגון עם אוניות במהלך סופי שבוע נבחרים של תחרות הגרנד פרי, ותציע חווית אירוח עבור אורחי מרוצי הרכבים. האוניות יתחילו להגיע בסבב האחרון של עונת 2023 של פורמולה 1 באבו דאבי.

בנוסף MSC Cruises  נבחרה כנותנת חסות של מירוצי הפורמולה 1  ואושרה כנותנת חסות ראשית בתחרות בבלגיה. החברה הודיעה כי תפעיל פעילויות מיוחדות עבור המעריצים, ועבור המשתתפים בתחרות.

המבקרים בפורמולה 1 באבו דאבי יוכלו להזמין חווית אירוח באוניית MSC Virtuosa במהלך מרוץ הגרנד פרי שיתקיים באבו דאבי. אוניית התענוגות MSC Virtuosa תעגון לאורך כל סוף השבוע של המרוץ במסוף השייט של אבו דאבי. הטרמינל בו תעוגן האונייה נמצא במרחק נסיעה קצר ממסלול המירוץ, כך שהאורחים יוכלו להגיע ולחזור בקלות וללא עלות. האונייה תישאר בנמל בין התאריכים 23 ל-27 בנובמבר כך שהאורחים יוכלו להאריך את סופ”ש האירוח באונייה.

חברת MSC תציע מגוון חבילות שונות המשלבות לינה, כרטיסי מרוץ וגישה ייחודית למירוצים כחלק מה-F1 Experiences. אפשרויות ההזמנה השונות כוללות הזמנת חדר בלבד, הזמנת חדר עם כרטיסים למרוץ, הזמנת חדר יחד עם פעילויות ייחודיות ועד לאירוח פרימיום -הכל כלול כאשר החבילה כוללת סוויטה בספינה, סיור מודרך במסלול המרוץ, הופעות של פורמולה 1 ועוד.

פיירפרנססקו ווגו, יו”ר ההנהלה של MSC Cruises: “פורמולה 1 ו- MSC Cruises מציגות שותפות נפלאה ונכונה במגוון תחומים, מדובר בשתי חברות גלובליות מובילות בתחומן. שיתוף הפעולה בינינו מביא להצלחות רבות שכבר הוכיחו את עצמן. אנו פועלים גם במישור הקיימות ואיכות הסביבה על מנת להשאיר מורשת מכובדת גם בתחום זה לדורות הבאים. הארכנו את שיתוף הפעולה בינינו ואנו מחויבים ומייחלים ליצור יחד שינויים גדולים”.

MSC Cruises  הוא מותג השייט השלישי בגודלו בעולם והגדול ביותר באירופה, דרום אמריקה, אזור המפרץ ודרום אפריקה. מטה החברה ממוקם בז’נבה ומשתייך ל- MSC Group, קונצרן הספנות והלוגיסטיקה המוביל בשוויץ עם מורשת ימית של מעל 300 שנים. החברה מעסיקה מעל 30,000 עובדים ומציעה חופשות שייט חלומיות במדינות רבות ברחבי העולם.

 

 

 


MSC Cruises  מציעה חבילות שונות זמינות, שמשלבות לינה, כרטיסי כניסה למרוץ וגישה פנימית בלעדית עםF1® Experiences   החל מהזמנת חדר בלבד, הזמנת חדר עם כרטיסים למרוץ, הזמנת חדר בנוסף לפעילויות ייחודיות ש  F1® Experience   לצד המסלול ועד לאירוח פרימיום -הכל כלול כאשר החבילה כוללת סוויטה ברמה הגבוהה ביותר, סיור מודרך במסלול המרוץ, הופעות של Formula 1® ועוד.

מבחר רמות אירוח זמינות עם חצי פנסיון, אינטרנט אלחוטי חינם והעברות למסלול וממנו.

הטרמינל בו תעוגן האונייה נמצא במרחק נסיעה קצר מהמעגל, כך שהאורחים יוכלו להגיע ולחזור בקלות וללא עלות. האונייה תישאר בנמל בין התאריכים 23 ל-27 בנובמבר כך שהאורחים יוכלו להאריך את סופ”ש האירוח באונייה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *