איסתא וישראייר הודיעו היום על שיתוף פעולה במסגרתו הן ישווקו יחד טיסות ישירות מחיפה לקפריסין.

איסתא בשיתוף פעולה עם ישראייר יפעילו טיסות ישירות בין שדה התעופה בחיפה לבין לרנקה ופאפוס שבקפריסין החל מה-22/6/2023 ועד לאחרי החגים. הטיסות יצאו על בסיס יומי 3 פעמים ביום בימים ראשון עד שישי. הטיסות צפויות לארוך כ-50 דקות.

כזכור, ישראייר נפרדה לא מזמן באופן סופי ממטוסי ה-ATR שהיו המטוסים היחידים בצי שלה שהיו מתאימים לפעול מהשדה בחיפה. מבדיקה שלנו עולה כי בהתאם הטיסות יופעלו בחכירה על ידי חברת תעופה זרה בשם Universal Air Malta. הטיסות יצאו במטוסי Dash-8 עם קיבולת של 38 מושבים.

בהודעה של ישראייר ואיסתא צוין כי ניתן לרכוש כרטיס טיסה הלוך ושוב, או חבילות נופשץ חבילת נופש לדוגמא של 2 לילות במלון על בסיס הכל כלול תעלה 399$ לאדם. טיסה בלבד תתחיל במחיר של 299$ לאדם.

ההוספה של טיסות ישירות מחיפה צפויה להקל במעט את המסע של הנוסעים הצפוניים בדרכם לחופשה בקפריסין. בשל גודלו והיקף הפעילות המצומצם מאוד, הנוסעים מחיפה ידרשו להגיע שעה וחצי לפני ההמראה לשדה התעופה בחיפה. יצוין כי הקיבולת השבועית של השיתוף הפעולה החדש עומדת על פחות מ-700 מושבים בשבוע, מה שלא צפוי להוריד משמעותית את העומס בנתב״ג. אך בהחלט מדובר על צעד חשוב להחייאה של השדה בחיפה.

טלי נוי, סמנכ״לית שיווק ומכירות של איסתא מסרה: “טיסות משדה התעופה בחיפה יקצרו דרמטית את הדרך לחופשה עבור תושבי הצפון הגרים מנתניה צפונה. התושבים יחסכו תורים בביטחון, תורים בצ’יק אין, ייהנו ממטוסים “כמעט” פרטיים, ממגוון גדול של חבילות נופש משפחתיות ולא פחות חשוב חנייה חינם בשדה התעופה בחיפה.״

תגובה
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *