חברת אייר אינדיה פרסמה היום במערכות ההזמנות מחירים מיוחדים לטיסות מישראל למזרח הרחוק. בין היעדים עם מחירים מוזלים מצאנו טיסות לבנגקוק, סיאול וסינגפור, כולל טיסות בחודשי הקיץ הנחשבים יקרים יותר משמעותית.

בחיפוש במערכת ההזמנו גילינו היום שורה של מחירים מיוחדים, כמעט מחירי כסאח, של אייר אינדיה לטיסות ליעדים שונים במזרח.

בתוך כך מצאנו למשל מחירים מיוחדים למשל לטיסות לבנגקוק, אחד היעדים האהובים על הישרלאים. אייר אינדיה מציעה טיסות הלוך ושוב מתל אביב לבנגקוק החל ממחיר של כ-604$, כולל בחודשי הקיץ ובראש השנה. זאת בזמן שטיסות של חברות מתחרות מתחילות בכ-850$ והטיסות הישירות של אל על במחירים שמתקרבים ל-1,000$.

מחירי ״כסאח״ באייר אינדיה - טיסות לסיאול לעומת האלטרנטיבות
מחירי ״כסאח״ באייר אינדיה – טיסות לסיאול לעומת האלטרנטיבות

טיסות לשדה התעופה אינצ׳און (ICN) הסמוך לסיאול מצאנו במחירים שמתחילים ב-523$, כולל בחודשי הקיץ. מחיר זול במיוחד ביחס לטיסות מישראל לדרום קוריאה. הטיסות הישירות של קוריאן אייר בחודשי הקיץ נמכרות בסכומים שמתחילים מכ-1,100$.

עוד יעד מעניין במיוחד אליו מצאנו טיסות זולות הוא סינגפור. בעוד הטיסות מישראל לסינגפור בשגרה יקרות למדי, אייר אינדיה מציעה כרגע טיסות עם עצירה בדלהי במחיר כמעט חסר תקדים של 572$. גם במקרה הזה, המחירים מוצעים בחודשי הקיץ היקרים יותר. זאת בזמן שטיסות מקבילות של חברות תעופה אמירתיות נמכרות החל מ-1,200$, יותר מכפול.

הטיסות מישראל, כמו גם רוב טיסות ההמשך של אייר אינדיה מתבצעות במטוסי בואינג 787 דרימליינר של החברה.

החסרון של טיסות אייר אינדיה הוא בדמות קונקשנים ארוכים יחסית. כך למשל טיסות לבנגקוק וסינגפור יכללו קונקשן של כ-6/7 שעות בדלהי וטיסות לסיאול אף יכללו 17 שעות קונקשן. יתכן וזו הזדמנות טובה להתחיל לנצל  קונקשנים ארוכים לטיול ביעד ביניים. בהקשר זה חשוב לשים לב שיציאה מהשדה בהודו בעצירת ביניים דורשת ויזה ייעודית.

האם הייתם לוקחים קונקשן ארוך בתמורה למחיר משתלם במיוחד? שתפו בתגובות.

תגובה

Comments are closed.