מועדון הנוסע המתמיד של אל על בשיתוף עם מאסטרקארד משיקים היום גרסא בעברית לאתר ההטבות Priceless המציע אטרקציות וחוויות ביעדי אל על ללקוחות FLY CARD מחזיקי מאסטרקארד.

באתר, שהוקם בשיתוף עם מאסטרקארד, יוכלו מחזיקי  FLY CARD לרכוש כרטיסים למגוון אטרקציות בתחומי התרבות, אמנות, ספורט, קולינריה, טיולים וקניות. בשלב ראשון יוצעו הטבות לארבעה יעדים פופולאריים בקרב ישראלים: ארה”ב, אנגלית, צרפת ואיטליה.

בין ההטבות באתר ללקוחות FLY CARD ניתן למצוא הנחות על ארוחות זוגיות במסעדות, טיסה במסוק בשמי צרפת, הנחות להצגות בלונדון, פעילויות ספורט בשלל יעדים ועוד. מבדיקה שלנו נראה כי נכון לעכשיו אין באתר הטבות חסרות תקדים, אך בהחלט יש כמה הטבות מעניינות ששווה לבחון. לדוגמא:

  • 10% הנחה על כרטיסי רכבת Heathrow Express, שהיא מהדרכים הנוחות ביותר להגיע משדה התעופה הית׳רו למרכז העיר לונדון. 
  • מעמד President’s Circle/Fiver Star בחברת ההשכרה Hertz שמעניקים שדרוגים ודילוג על תורים

הקונספט של מאסטרקארד Priceless אינו ייחודי לשוק הישראלי או למחזיקי Fly Card. מדובר במערכת הטבות גלובאלית של מאסטרקארד שמספקות הטבות מותאמות אישית למחזיקי כרטיסי אשראי של החברה. במערכת ישנן הטבות שונות הניתנות בהתאם ליוקרה של כרטיס האשראי של הלקוח. זאת כאשר ככל שכרטיס האשראי יוקרתי יותר, כך ההטבות משמעותיות יותר. במקרה הזה הוקם פורטל ייעודי למחזיקי כרטיס פליי קארד עם הטבות ייחודיות למועדון זה.

רונן גלפרין, מנכ”ל מועדון הנוסע המתמיד ו-FLY CARD: “טיולים בחו”ל הפכו בשנים האחרונות להרבה יותר מאשר ביקור באתרי חובה וישראלים רבים ומשלבים, בין היתר, חוויות שמעצימות את ההיכרות עם התרבות המקומית. שיתוף הפעולה עם אתר פרייסלס של מאסטרקארד יאפשר ללקוחות מחזיקי כרטיס האשראי פלייקארד, להיחשף למגוון רחב של חוויות כאלה, תוך אפשרות לממש אותן באמצעות הטבות ייעודיות שבנינו במיוחד עבורם. מהלך זה הוא צעד בהרחבת הצעת הערך שלנו עבור לקוחותינו, שבמהלך השנה תלך ותתרחב ושיאה יהיה בהשקת תוכנית הנאמנות המחודשת לחברי המועדון”.

עומר אונגר מנכ”ל מאסטרקארד ישראל: “מנתוני מאסטאקארד עולה כי כמות הזמנות טיסות בעולם עלתה ב-42% בהשוואה בין מרץ 2023 למרץ 2022 דבר אשר מעיד על חזרה לשגרה וחזרת התיירים לטייל בעולם. אתר פרייסלס הינו פלטפורמת החוויות של מאסטרקארד אשר נועד לספק גישה לחוויות אקסקלוסיביות והנחות יומיומיות יקרות ערך בערים שבהן  תיירים מטיילים. אנו בטוחים ששיתוף הפעולה עם FLY CARD יאפשר למחזיקי הכרטיס לקבל הצעות ערך וחוויות אטרקטיביות ומאמינים שהצעת הערך ללקוחות משלימה את המסע הלקוח”.

תמונה: tlv.spotter