חברת התעופה איבריה, פתחה חנות פופ-אפ חדשה שמבטיחה חוויה תעופתית ייחודית במרכז העיר מדריד. בין המבקרים בחנות תגריל החברה שני כרטיסי טיסה במחלקת עסקים לניו יורק.

חנות הפופ-אפ ״Espacio Iberia״ שנפתחה בבירה הספרדית, נועדה לחשוף את המבקרים לעולם התעופה, ולפעילות הנוכחית וההיסטורית של חברת איבריה בפרט. בהשראת עולם התעופה, החנות מעוצבת כולה כמו טרמינל של שדה תעופה, עם לוח טיסות ומושבי מטוסים. ה-Espacio Iberia ממוקם ב-Calle Maestro Victoria, והוא פתוח מ-12 עד 9 בערב בכל יום, כולל חגים, עד ה-1 ביולי.

החנות החדשה נמצאת במרכז העיר מדריר, במרחק של 300 מטרים בלבד מכיכר פוארטה דל סול. המבקרים ב-Espacio Iberia יוכלו לחוש מעט את חוויית הטיסה עם איבריה, לטעום את הארוחות של חברת התעופה, ואפילו ללבוש מדי דיילים היסטוריים של צוות האוויר של החברה. לצד המוצרים והפעילויות שיוצעו בחנות באופן קבוע, יתקיימו בה גם פעילויות מתחלפות כמו בישול, טעימות קפה, יין ובירה וכן סימולטור טיסה.

לנסות מחלקת עסקים מבלי לטוס
לנסות מחלקת עסקים מבלי לטוס

ב-Espacio Iberia, הוצב תא נוסעים של מטוסי הדור החדש של איבריה, האיירבוס A350, עם שני מושבי ביזנס, ארבעה מושבי תיירים פרימיום ועוד ארבעה מושבי תיירים. המבקרים בחנות יוכלו לנסות את המוצרים שבמטוסי חברת איבריה, מבלי לטוס. ב״תא הנוסעים״ שהוקם בחנות תהיה למבקרים גם הזדמנות לטעום מהארוחות החדשות המוצעות על סיפון מטוסי החברה.

מדי הדיילים של איבריה לאורך ההיסטוריה בחנות Espacio Iberia
מדי הדיילים של איבריה לאורך ההיסטוריה בחנות Espacio Iberia

בחנות יוצגו כל מדי צוות האוויר ההיסטוריים של חברת איבריה. החל מהמדים הראשונים של החברה שעוצבו בהשראה צבאית ודרך מדים של מעצבים מפורסמים ועד למדים הנוכחיים, בעיצובה של תרזה הלביג. המבקרים ב-Espacio Iberia יוכלו לנסות את כל המדים השונים ולהצטלם איתם. בנוסף, מי שיעלו את התמונות שלהם לאינסטגרם ישתתפו בהגרלה של שתי טיסות במחלקת עסקים בניו יורק.

בחנות של איבריה יתקיימו מדי שבוע גם אירועי טעימות יין ואירועי בישול בהובלת ספק הקייטרינג של איבריה, DO&CO, שם ישתפו מידע אודות היבטים הייחודיים של הכנת ארוחות על סיפון מטוס.

כמעט מיותר לציין שבחנות ימכרו גם מזכרות של החברה כמו דגמי מטוסים של איבריה, פוסטרים היסטוריים, מלחיות המוצעות במחלקת עסקים של החברה, וגם תיק אדום ייחודי שהוא חלק ממדי צוות החברה.

אז גם אם אתם חובבי תעופה, סקרנים או סתם מבקרים במדריד, נראה שבהחלט שווה לקפוץ לבקר בפופ אפ החדש של איבריה לחוויה תעופתית על הקרקע.

ניתן לבקר בחנות Espacio Iberia עד ה-1 ביולי, בין השעות 12:00-21:00. מומלץ להזמין פעילויות מראש באתר החנות (espacio.iberia.com) או בדלפק הקבלה שלה.

תגובה
    1. ניתן לרכוש כל מיני מזכרות כמו דגמי מטוסים ותיקי דיילים

      1. והאם אפשר לרכוש דיגטלית כי לא ראיתי באתר שלהם משהו כזה

Comments are closed.