חברת הלואו קוסט הטראנסאטלנטי נורס אטלנטיק (Norse Atlantic Airways) השיקה אתמול קו חדש בין לונדון גטוויק לוושינגטון די.סי.

חברת נורס אטלנטיק תפעיל שש טיסות שבועיות בין לונדון לוושינגטון הבירה, כל יום מלבד ימי שלישי. הטיסות ימריאו מלונדון גטוויק בשעה 15:00 ותנחת בוושינגטון ב-18:20 שעון מקומי. הטיסה חזרה יוצאת בשעה 20:25 ומגיעה חזרה ללונדון בשעה 08:45 למחרת. כרטיס טיסה הלוך ושוב מלונדון לוושינגטון יתחיל במחיר של 450 פאונד.

למי שעדיין לא מכיר או שמע, חברת נורס אטלנטיק היא חברת תעופה נורווגית צעירה שהוכרזה לראשונה ב-2021. החברה שואפת להפעיל טיסות לואו קוסט מוזלות בקווים טראנס אטלנטיים בין אירופה וארה״ב. מאז הקמתה פתחה החברה כבר תשעה קווים, ביניהם קווים בין פריז לניו יורק, מלונדון לניו יורק, אורלנדו, וושינגטון ופורט לודרדייל ועוד.

החברה שואפת להציע טיסות זולות במיוחד באותם קווים, כאשר בהתאם למודל הלואו קוסט, במחירי הבסיס יהיו זכאים הנוסעים לתיק גב בלבד. חברת נורס מדווחת על תפוסה גבוהה למדי במטוסיה. על פי הדיווח של החברה, ביוני 2022, החודש הראשון לפעילותה, עמדה התפוסה במטוסיה על 86%.

המתחרה  היחידה שפועלת כיום תחת הכותרת ״לואו קוסט טראנס אטלנטי״ היא חברת התעופה האיסלנדית Play. זאת לאחר שמתחרות שפעלו בשוק זה כמו WOW air פשטו רגל.  עם זאת, בסוף שנת 2022 הודיעה חברת תעופה חדשה בשם Fly Atlantic  כי היא שואפת להצטרף לרשימה המצומצמת של חברות המפעילות טיסות לואו קוסט טראנס אטלנטיות, עם מיקוד בטיסות בין אירלנד לצפון אמריקה.

צי המטוסים של חברת נורס אטלנטיק מבוסס על מטוסי בואינג 787 דרימליינר חדישים,  כאשר לכל מושב מערכת מולטימדיה אישית. כמו כן, במטוסי הדרימליינר של נורס אטלנטיק יש גם מחלקת פרימיום עם מרווח אישי נוסף לכל נוסע.

תגובה
  1. בחיים אני לא אצליח להבין איך זה שלמדינות כמו נורווגיה יש חברות תעופה כאלה מעפנות ודווקא בדרום-מזרח אסיה ואפריקה יש חברות מעולות.

    1. כי אין לך מושג ירוק בתעופה ובוודאי מה שקשור לנורבגיה. כולנו – העוסקים בתעופה – כבר שכחנו מה שכמוך עוד לא למד… קח את הוורוד ותרגע…

Comments are closed.