חברת איתיחאד חושפת היום מטוס 787 דרימליינר שנצבע במיוחד לכבוד ההשקה של הסרט החדש בסדרת משימה בלתי אפשרית: Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One.

מטוס 787 בצביעת משימה בלתי אפשרית של איתיחאד
טום קרוז ומטוס ה-787 בצביעת משימה בלתי אפשרית של איתיחאד

הסרט האחרון בסדרת הסרטים בכיכובו של טרום קרוז צולם בחלקו בטרמינל החדש (שקיבל את השם Midfield) בשדה התעופה הבינלאומי של אבו דאבי. למעשה, בסרט שצפוי לצאת לאקרנים ב-13 ביולי יחשף לראשונה גם פנים הטרמינל. בין היתר צולמו סצינות בטרקלין מחלקה ראשונה של איתיחאד, כמו גם במדבר ליווה שנמצא בחלקה המערבי של אבו דאבי. למעשה אחת מסצנות הפעולה המורכבות ביותר של הסרט צולמה על גג בניין הטרמינל החדש בגובה 315 מטר.

באיתיחאד החליטו לצבוע כאמור מטוס 787-9 בצביעה מיוחדת לכבוד הסרט החדש. לכבוד חשיפת המטוס  הגיע טום קרוז במיוחד לטרמינל החדש של אבו דאבי. בנוסף הוא צפוי להשתתף בהקרנת הבכורה של הסרט במזרח התיכון שתתקיים במלון Emirates Palace Mandarin Oriental שבאבו דאבי. המטוס צפוי לפעול ברשת קווי הטיסה של איתיחאד וייתכן ונראה אותו גם בישראל בעתיד.

איתיחאד פרסמו כי הסצנות שצולמו בטרמינל מידפילד דרשו 21 ימים של הכנה, שבעה ימי צילום, וכללו 762 חברי צוות וספקים. זהו הסרט השני בסדרת ״משימה בלתי אפשרית״ שצולם באבו דאבי. בשנת 2018 צולמה באמירות סצנת נוספת של צניחה חופשית.