חברת איסתא ספורט מודיעה כי לראשונה מזה 6 שנים תמריא טיסה ישירה מנתב״ג לשדה התעופה בולנסיה, ספרד. הטיסה תצא ב-1 בדצמבר השנה ותחזור לישראל ארבעה ימים לאחר מכן, ב-4 בדצמבר. ולנסיה היא העיר השלישית בגודלה בספרד ואחת מהערים המתויירות במדינה.

הטיסה תצא לקראת לקראת מרתון ולנסיה שמתקיים ב-3 בדצמבר. אל המרתון הוותיק המתקיים השנה בפעם ה-42, צפויים להגיע מעל ל-30 אלף רצים המגיעים מכל רחבי תבל ועשרות ישראלים. מרתון ולנסיה ידוע כמוצלח לשבירת שיא אישי כיוון שהוא מאופיין במסלול שטוח, אטרקטיבי ועם מזג אוויר אידאלי לתקופה.

הטיסה שמשווקת על ידי איסתא ספורט תופעל על ידי חברת ישראייר. מלבד לרצים שיתחרו במרתון ומשפחותיהם שיצטרפו אליהם, כרטיסי הטיסה ימכרו גם לקהל הרחב שמעוניין להגיע בטיסה ישירה לולנסיה. העיר הספרדית האהובה מציעה שפע ענק של אטרקציות כמו כל עיר ספרדית גדולה, ממוזיאנים והיסטוריה ועד חופים, חיי לילה תוססים ואוכל ספרדי מעולה.

עדו ווג, מנכ”ל איסתא ספורט: “אנחנו באיסתא ספורט, לקחנו על עצמנו להביא לישראלים את הגישה הישירה למרתון הנחשק שבולנסיה. חשוב לנו לספק ללקוחות שלנו את החוויה הטובה ביותר, ולכן החלטנו שהשנה נוציא טיסה ישירה לולנסיה, דבר שלא קרה בשנים האחרונות”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *