ישנם מספר מצומצם של שדות תעופה בעולם שבה יש טרמינלים פרטיים או טרמינלים נפרדים ל-VIP, ביניהם גם נתב״ג עם טרמינל פתאל. כעת מודיעים בפרנקפורט, אחד משדות התעופה העמוסים בעולם, על השקת טרמינל VIP שאמור להציע לנוסעים חווית קרקע יוקרתית במיוחד – אך לא זולה.

יחידת שירותי ה-VIP של נמל התעופה פרנקפורט הציגה היום באופן רשמי טרמינל VIP יוקרתי. בטרמינל החדש יתבצעו כל תהליכי הנוסע היוצא כמו ביטחון, ביקורת גבולות ואפילו ביקור בחנויות דיוטי פרי. היות ומדובר בטרמינל נפרד מהטרמינלים הרגילים, הנוסעים דרך שירות זה לא ידרשו לעמוד בתורים הרגילים של הצ׳ק אין והביטחון אלא הכל יבוצע עבורם בטרמינל החדש.

שירות ה-VIP החדש יכלול ליווי על ידי דייל VIP אישי שייטפל בכל תהליכי הנוסע, שהייה בטרקלין של עד שלוש שעות, לאונג׳ עם מזון ושתייה והעברה בלימוזינה בין הטרקלין למטוס או הפוך לנוחתים.

הטרמינל החדש ממוקם באזור ההגעה A של טרמינל 1, והוא משתרע על פני 1,700 מ”ר בשתי קומות. מבנה זה צפוי לשרת נוסעי VIP בטיסות יוצאות ונכנסות בשדה. בניית הטרמינל ארכה כשנתיים ועלתה כ-20 מיליון אירו. האגף החדש עוצב על ידי משרד האדריכלים MM Design Bergit Gräfin Douglas והוא עוצב דווקא בסגנון מסורתי יותר ופחות מודרני.

בנוסף לשירות VIP, המתקן יכול לארח עד 100 אורחים לאירועים בלעדיים, גם אם האורחים לא הזמינו טיסות​. בכניסה לטרמינל  יהיה אזור טרקלין עם בר אלכוהול ואזור ספרייה למנוחה ועובדה. בנוסף הטרמינל יציע שלוש סוויטות פרטיות ושני חדרי ישיבות המתאימים לפגישות עסקיות. כמו כן יהיה אזור משחקים משחקים וטרקלין סיגרים.

הזמנת שירותי ה-VIP בנמל התעופה של פרנקפורט זמינה לכל הנוסעים לא משנה באיזו חברת תעופה הם טסים או באיזו מחלקה. בהתאם לרמת היוקרה של השירות, המחיר לא זול. המחירים מתחילים ב-430 אירו לנוסע בודד, כאשר כל נוסע נוסף יישלם 240 אירו. השירותים כוללים כאמור נציג VIP מלווה, עד שלוש שעות שהייה בטרקלין, קייטרינג והעברה בלימוזינה בין המטוס לטרקלין.

תגובה
  1. למען הדיוק, ברוב שדות התעופה הגדולים בעולם יש שירות vip ,בחלקם בבניין נפרד ובחלקם כטרמינל נפרד לגמרי בבניין הטרמינל הרגיל. ובכל מקרה השירות כולל את כל השירותים שמוזכרים בכתבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *