חברת התעופה הלאומית של קוריאה, קוריאן אייר, הודיעה היום כי בכוונתה להגדיל את מספר הטיסות השבועיות מתל אביב לסיאול. החברה גם מציינת 100 טיסות מתל אביב עם מבצעי טיסות משתלמים לסיאול.

בכנס שהתקיים היום באירוח לשכת התיירות של קוריאה, קוריאן אייר וממן אוויאישן הודיע מנהל הפעילות של קורייאן אייר בישראל על הכוונה להוסיף טיסה שבועית נוספת בין תל אביב לסיאול החל מאביב 2024. סה״כ בכוונת החברה תפעיל החברה 4 טיסות שבועיות עם מטוס האיירבאס 330 רחב הגוף. החברה מדווחת על ביקוש גבוה לטיסות לסיאול בקרב ישראלים.

הכנס בתל אביב התקיים לקראת הטיסה ה-100 של קוריאן אייר בקו ת״א-סיאול שצפויה לנחות השבוע בנתב״ג. לרגל האירוע הודיעה החברה במבצע במסגרתו יוצעו כרטיסי טיסה לסיאול במחיר של 785$ בלבד, כ-25% הנחה לעומת המחיר כיום. מבדיקה שלנו, ניתן כבר למצוא מספר מצומצם של טיסות במחיר המוזל. המחיר המוזל יהיה תקף להזמנות עד ה-11 ביולי לטיסות היוצאות עד ה-27 בדצמבר 2023.

קוריאן אייר היא חברת התעופה היחידה שמפעילה טיסות ישירות בין תל אביב לסיאול. חברת התעופה הקוריאנית מדווחת על ביקוש גבוה לטיסותיה מתל אביב, עם תפוסה ממוצעת של כ-85% במחצית הראשונה של השנה. בהתאם לביקוש, גם מחירי הטיסות מאמירים ועוקפים את רף ה-1,000$ ובמקרים אחרים גם את מחיר ה-1,500$ לטיסת הלוך ושוב במחלקת תיירים.

כזכור, בחודש דצמבר האחרון חזרה חברת קוריאן אייר להפעיל טיסות ישירות מישראל לסיאול לאחר היעדרות של שנתיים מהשוק המקומי בשל מגפת הקורונה. חברת קוריאן מפעילה בטיסות מתל אביב מטוסי איירבוס A330-200. מחלקת העסקים במטוסי האיירבוס שפועלים בישראל היא בתצורה של 2-2-2  עם מושבי מיטה לכל נוסע (נקראים Prestige Sleepers). מחלקת תיירים בתצורה של 2-4-2 שמאפשרת נוחות עדיפה לנוסעים בזוג במושבים בצידי המטוס.

בקוריאן מדווחים כעת כי בחמשת החודשים הראשונים של השנה הטיסה קורייאן אייר 20,705 נוסעים, כשבחודש מאי רשמה החברה שיא בהיקפי הפעילות עם כ- 5,000 נוסעים, שעתיד להישבר כבר בחודש יוני. על פי חברת ממן אוויאיישן, המייצגת את קוריאן אייר בישראל, 65% מהנוסעים עם החברה טסים לסיאול כיעד סופי ו-35% נוסעים מסיאול ליעדי המשך כשהפופולריים בקרב הישראלים הם טוקיו וסידני.

תגובה

Comments are closed.