חברת התעופה אמירייטס מנסה למשוך קהל של משפחות עם ילדים לטוס עם החברה. חברת אמירייטס מתגאה שהיא מטיסה יותר ממיליון ילדים ברחבי העולם מדי ומספקת 20 סיבות לבחור לטוס עם ילדים בחברת אמירייטס.

חברת אמירייטס מנסה למשוך את קהל המשפחות לבחור לטוס עמה ומבטיחה את חוויית הטיסה הטובה ביותר עבורם. על פי אמירייטס משפחות מקבלות יחס מועדף לאורך תהליך הנוסע היוצא. כבר באזור הצ׳ק אין מציעה אמירייטס אזור ייעודי למשפחות עם ילדים כדי להקטין את זמני ההמתנה בתור לרישום לטיסה. בנוסף מציעה עגלות תינוק בחינם בשדה.

גם בתהליך העלייה למטוס מודיעה אמירייטס על הקלות למשפחות, כולל עדיפות בעלייה למטוס בכל שדות התעופה הבינלאומיים שבהם החברה פועלת. זאת, על מנת להבטיח שהילדים לא ידרשו להמתין זמן רב בתור ועל מנת שיהיה להם יותר זמן להתמקם במושב בנוחות.

טרקלין לילדים בשדה התעופה בדובאי
טרקלין לילדים בשדה התעופה בדובאי

בשדה הבית שלה בדובאי הקימה אמירייטס טרקלין ייעודי לנוסעים קטינים ללא ליווי. במקום אלכוהול ושירותי ספא, בטרקלין הילדים יש משחקי וידאו, אינטרנט אלחוטי חינם, ספות נוחות וחדרי רחצה לילדים וגם משקאות וחטיפים בזמן ההמתנה לטיסה. חברת אמירייטס מציעה שירות ליווי לקטינים בגילאי 5-11 הטסים לבד. במסגרת השירות הילדים מקבלים ליווי לאורך כל המסע על ידי צוות הקרקע של אמירייטס ולאחר מכן במטוס על ידי צוות קבינה.

לנוסעים המלווים בהוריהם הותקנו בטרקליני העסקים ומחלקה ראשונה של השדה אזורי משחקים ייעודיים לילדים עם משחקי סוני פלייסטיישן. הטרקלינים מצוידים גם בחדרי טיפול לאם ולתינוק, פינות האכלה נוחות ומתקני החתלה לתינוק.

בתחום המזון מציעה אמירייטס בטיסותיה ארוחות שהותאמו לקהל הצעיר כולל מנות שאהובות על ילדים ביניהן מק אנד צ׳יז, נאגטס ופיצה כמו גם מזון אורגני לתינוקות, פורמולת חלב ובקבוקי תינוקות זמינים עבור תינוקות. כמו כן יקבלו ההורים על הסיפון ערכת אביזרים לתינוקות הכוללת חיתולים, סינר, קרם ומטלית החתלה. בנוסף יקבלו הילדים בכל המחלקות כריות ושמיכות.

ואם לא השתכנעתם מציעה אמירייטס גם כמות תכנים אדירה במערכת הבידור שלה עם אוזניות מיוחדות שהותאמו לילדים וכן 100 משחקי וידאו במערכת הבידור. כמו כן מבטיחה לילדים בטיסות אמירייטס משחקים, צעצועים, חוברות צביעה, אוזניות מיוחדות. וכדי שלא תשכחו את החווייה, בטיסות אמירייטס יש מצלמת פולארויד שמדפיסה את התמונות במקום כמזכרת מהטיסה.

למשפחות שטסות עם ילדים – הייתם בוחרים בטיסת קונקשן עם אמירייטס במקום טיסה ישירה?