חברת התעופה הפולנית לוט (LOT) מציעה מחירים מיוחדים לטיסות מתל אביב למגוון יעדים בפולין עם קונקשן בוורשה. בין היעדים שבמבצע נכללים קטוביץ, זיאלונה גורה, גדנסק, פוזנן, ורוצלב, לובלין, בדגוסז, שצצין וזשוב.

חברת לוט הודיעה על מבצע טיסות לעונת הקיץ המבוקשת, לטיסות בחודש אוגוסט שנחשב לאחד מהיקרים בשנה. המבצע תקף לטיסות המשך של לוט מתל אביב למגוון של יעדי פנים בפולין, עם קונקשן בוורשה. לרוב היעדים הצלחנו למצוא קונקשנים נוחים למדי של שעה עד שעתיים.

על פי הפרסום של לוט, מחירי המבצע מתחילים ממחיר של 319$ לקטוביץ׳, עם זאת הצלחנו למצוא אף מחירים זולים יותר. לדוגמא, לסוף שבוע ארוך בין התאריכים 16-20 באוגוסט (ימים רביעי עד ראשון) הצלחנו למצוא כרטיסי טיסה הלוך ושוב עם לוט במחיר של 295$. בשתי הטיסות יש קונקשן קצר של שעה/שעתיים בוורשה.

טיסות לורוצלב, העיר הרביעית בגודלה בפולין, משווקות במסגרת המבצע החל מ-349$ לכרטיס הלוך ושוב. גם כאן, מי שיהיה גמיש בתאריכים יצליח למצוא אפילו מחירים יותר זולים עם לוט. לדוגמא, בין התאריכים 15-19 באוגוסט תוכלו למצוא טיסות הלוך ושוב עם קונקשן קצר של כשעה בוורשה במחיר של 293$. עבור תוספת של מזוודה עד 23 ק״ג ואפשרות בחירת מושב תשלמו 357$ באותם תאריכים.

במחירי הבסיס תהיו זכאים לתיק גב ומזוודת טרולי אחת עד 8 ק״ג. כמו כן תהיו זכאים לשינוי הטיסה בתשלום, אך לא לביטול. חברת לוט מפעילה כיום מתל אביב 3 טיסות שבועיות לקרקוב ובין 2-3 טיסות יומיות לוורשה. משם מציעה החברה טיסות המשך למגוון יעדי פנים בפולין, ליעדי המשך בארה״ב ואפילו ליעדים במזרח כמו טוקיו וסיאול.

פולין יכולה להיות מפלט מעניין לנרתעים מהחום הישראלי, עם טמפרטורות שנעות בין 15-25 מעלות במהלך חודש אוגוסט, עם 3-8 ימי גשם במהלך החודש. אם רציתם לחקור יעדים נוספים מעבר לוורשה וקרקוב, זו ההזדמנות שלכם.

למציאות טיסות לפולין בחודש אוגוסט