חברת התעופה הקפריסאית TUS Airways יוצאת במבצע של כרטיסי טיסה בחינם לילדים מתחת לגיל 12.

חברת TUS מודיעה על מבצע במטרה להוזיל את עלות החופשה של משפחות. כחלק מהמבצע, על כל כרטיס טיסה למבוגר שיירכש דרך החברה, יקבלו הנוסעים כרטיס טיסה במתנה לילד עד גיל 12. בעבור הכרטיס של הילד נדרש לשלם מיסי נמל בלבד, שמשתנים בהתאם ליעד הטיסה. גם במידה וישנו ילד אחד יותר ממספר המבוגרים בהזמנה, כל הילדים טסים בחינם, אך כל הילדים חייבים בליווי מבוגר בטיסה.

המבצע רלוונטי לכרטיסי טיסה שיירכשו עד לתאריך ה-30 ביולי, לטיסות שממריאות מישראל עד ה-31 באוקטובר 2023. היעדים שנכללים במבצע לטיסות מתל אביב כוללים את פאפוס, לרנקה, דיסלדורף, אתונה, פרבזה והרקליון. המבצע תקף לכל תעריפי המחירים של TUS, כולל התעריף הזול יותר Saver וגם תעריפי Flex, Classy.

איך ממשים את המבצע? בחיפוש באתר TUS ניתן להזין את מספר הנוסעים, כולל מספר המבוגרים ומספר הילדים. לאחר שתזינו את מספר המבוגרים והילדים בחיפוש, ההטבה כבר תשוקלל בתוצאות החיפוש ולא נדרש להזין קוד קופון. כך לדוגמא, מצאנו טיסה להרקליון בחודש ספטמבר במחיר של 95 יורו לכיוון, כאשר תוספת של ילד אחד עדכנה את המחיר הכולל של ההזמנה ל-136 יורו. כאמור, התוספת היא עלות המיסים עבור הילד.

בתעריף הבסיס (Saver) זכאים הנוסעים לטרולי במשקל של עד 8 ק״ג ותיק גב. בתעריף Flex זכאים הנוסעים בנוסף גם להושבה מראש ושינויים בכרטיס בתשלום הפרשי תעריפים בלבד ללא דמי שינוי. בתעריף Classy יהיו זכאים הנוסעים בנוסף לכל האמור קודם גם לכבודה לבטן המטוס עד 20 ק״ג ולהושבה במושב מועדף.

חברת TUS מפעילה כיום כ-20 טיסות שבועיות מישראל ליעדים בקפריסין (לרנקה, פאפוס), גרמניה (דיסלדורף) ויוון (אתונה, הרקליון ופראבזה). זאת בנוסף לרשת הטיסות של החברה מלרנקה שכוללת יעדים כמו פריז, עמאן, ברטיסלבה והיעד החדש ביותר של החברה – דובאי.