אייר אינדיה מודיעה על השקת שירות Upgrade+ שייאפשר לנוסעים לשדרג את כרטיס הטיסה שלהם למחלקות הפרימיום במחיר קבוע.

אייר אינדיה הציגה היום את שירות Upgrade+, שייאפשר לנוסעים לשדרג את המושב שלהם למחלקות היוקרה. נוסעים המחזיקים בהזדמנות הזכאיות לשדרוג יוכלו לבצע את השדרוג באופן מיידי תמורת מחיר קבוע, שיתווסף למחיר הטיסה. את השדרוג למחלקות הפרימיום יוכלו לבצע הנוסעים בין 72 ל-12 שעות לפני טיסה, בכפוף לזמינות. בנוסף יוכלו הנוסעים לרכוש שדרוגי בדלפקי הצ׳ק אין של החברה בשדה התעופה .

עם השקת Upgrade+, אייר אינדיה מפסיקה את תכנית המכרזים לשדרוג. בתכנית הישנה יכלו נוסעים להציע הצעת מחיר עבור שדרוג מחלקה. עד ארבע שעות לפני יציאת הטיסה שלהם קיבלו הנוסעים עדכון האם שודרגו למחלקה גבוהה יותר.

נוסעי אייר אינדיה שיישדרגו את כרטיס הטיסה שלהם באמצעות Upgrade+, יקבלו את הההטבות של המחלקה המשודרגת, כולל תוספת כבודה, עדיפות בצ’ק-אין בדלפקים ייעודיים, עלייה מוקדמת למטוס. כמו כן, יקבלו את השירות המלא של המחלקה המשודרגת. עם זאת, על ההזמנות המשודרגות יחולו תנאי התעריף של ההזמנה המקורית, כולל ביטול, עמלות שינוי וצבירת נקודות.

אייר אינדיה מפעילה כיום 3 מחלקות פרימיום: מחלקת תיירים פרימיום שזמינה רק במספר מצוצמם של קווים לארה״ב, מחלקת עסקים שזמינה בכל הטיסות של החברה ומחלקה ראשונה שזמינה במספר מצומצמם של טיסות במטוסי 777 של החברה.

חברת אייר אינדיה מפעילה 5 טיסות שבועיות מתל אביב לדלהי. בטיסות לישראל מפעילה החברה מטוסי 787 דרימליינר עם 2 מחלקות שירות: עסקים ותיירים. על כן, נוסעים מישראל יוכלו לשדרג את מושבם בטיסה ממחלקת תיירים ישירות למחלקת עסקים. באייר אינדיה לא פרסמו טווח מחירים צפוי לשדרוג, כך שכרגע לא ידוע לנו מה תהיה עלות השדרוג לטיסה מ/אל תל אביב או לשאר היעדים של החברה.

נוסעים שהזמינו טיסה דרך אייר אינדיה בטיסות שמופעלות על ידי אייר אינדיה יהיו זכאים לשדרוג באמצעות Upgrade+. אותם נוסעים יקבלו הזמנה לבצע שדרוג באמצעות דואר אלקטרוני, אך הם יוכלו גם לבדוק זכאות ועלות שדרוג עצמאית באמצעות דף נחיתה ייעודי שהוקם באתר אייר אינדיה. באתר ניתן למצוא גם את התנאים המלאים של התכנית החדשה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *