אחרי הוספת יעדי הנופש חאניה וקורפו, והחזרתם של קווי הטיסה לאתונה, פוזנן ובוקרשט, כעת צפויה ריינאייר לפתוח קו לואו קוסט חדש בין תל אביב למרסיי שבדרום בצרפת.

החל מה-30 באוקטובר תפעיל חברת ריינאייר שלוש טיסות ישירות מתל אביב למרסיי (MRS) בימים שני, רביעי ושבת. טיסת FR9987 צפויה להמריא מתל אביב בשעה 16:10 ולנחות במרסיי בשעה 19:45 (זמן מקומי) לאחר 4:35 שעות טיסה.

כיום אל על היא חברת התעופה היחידה שמפעילה טיסות ישירות בקו זה עם 5 טיסות שבועיות. עם זאת, נכון לעכשיו אל על מוכרים כרטיסים לטיסות רק עד לתחילת חודש נובמבר, כך שייתכן שריינאייר תהיה חברת התעופה היחידה שמפעילה טיסות בקו זה בחורף הקרוב.

כרטיסי הטיסה למרסיי עם ריינאייר פורסמו במחירים שמתחילים ב-45 יורו לכיוון או 125$ לכרטיס הלוך ושוב, שכן טיסת החזור מעט יותר יקרות מההלוך. זאת כאשר מחיר הבסיס של ריינאייר כולל כמובן תיק גב בלבד. לשם ההשוואה, אל על מוכרת כרטיסי טיסה הלוך ושוב בחודש אוקטובר החל מ-333$, כולל זכאות לטרולי, חטיף/ארוחה קלה וצבירת נקודות הנוסע המתמיד.

לחברת ריינאייר יש בסיס פעילות בשדה התעופה במרסיי והיא מפעילה ממנו טיסות לעשרות יעדים ב-20 מדינות שונות. מרסיי (Marseille) היא העיר השנייה בגודלה בצרפת ובירת חבל פרובנס שבדרום צרפת. עיר הנמל מרסיי היא אחת הערים העתיקות בצרפת עם ארכיטקטורה ייחודית, חופים נהדרים וקולינריה מפותחת.

הטיסות יופעלו במטוסי 737, חלקן על ידי חברת מלטה אייר, חברת תעופה מלטזית שנרכשה על ידי חברת ריינאייר ומפעילה 158 מטוסי 737 כחלק מהפעילות של חברת ריינאייר. מטוסי החברה צבועים ברובם בצביעת ריינאייר, מלבד חלק קטן שעדיין צבוע בצביעה האדומה הייחודית של מלטה אייר.

כזכור, חברת ריינאייר ביצעה לאחרונה עסקאת ענק עם הזמנה של 300 מטוסי 737Max מיצרנית המטוסים בואינג, כולם מהגרסה הגדולה יותר (-10) של המטוס שיכולה להכיל מספר גדול יותר של נוסעים.