חברת קתאי פאסיפיק, שמדורגת בעשר חברות התעופה הטובות בעולם, חשפה סרטון תדמית שמציג את מחלקת העסקים החדשה של החברה שקיבלה את השם ״Aria״.

בפוסטים ברשתות החברתיות חשפה חברת קתאי פאסיפיק, שידועה במוצרי הפרימיום שלה, את מושבי מחלקת העסקים החדשה של החברה. מושבי מחלקת העסקים החדשים של של קתאי פאסיפיק, צפויים להיכנס לשירות כבר ברבעון השני של שנת 2024, תחילה במטוסי הבואינג 777-300ER של החברה.

אמנם מדובר בסרטון תדמיתי קצר עם מעט מאוד פרטים, אך הוא מגלה מעט פרטים על העיצוב של מושבי העסקים החדשים של קתאי. החידוש הכי משמעותי שניתן לראות בסרטון הוא שקתאי תציג לראשונה סוויטות פרטיות – כלומר מושבים עסקים עם דלת נגללת לפרטיות מקסימאלית.

מלבד לתאריך ההשקה ברבעון השני של 2024, לא נמסרו פרטים נוספים על תוכניות ההשקה של המושב החדש. עם זאת, ניתן לראות בסרטון שמעבר לסוויטות פרטיות, בכל מושב תהיה טעינת אלחוטית למכשירים ניידים ומספר מקומות אחסון לחפצים אישיים. מדובר בצעד משמעותי של קתאי, שמצטרפת לרשימה מתארכת של חברות תעופה שמציעות סוויטות פרטיות במחלקת עסקים.

לקתאי פאסיפיק צי של 39 מטוסי בואינג 777-300ER. המטוסים בצי הם בקונפיגורציה של שלוש מחלקות: עסקים, פרימיום ותיירים או ארבע מחלקות, כולל מחלקה ראשונה. קתאי טרם הודיעה האם המחלקה החדשה תגיע לכל מטוסי ה-777 או רק חלקם, והאם תפעל בקווי טיסה מסוימים, וכן האם תפעל בטיסות של החברה מהונג קונג לישראל.

מחלקת עסקים במטוסי איירבוס A350 של קתאי. מחלקה דומה מותקנת במטוסי ה-777
מחלקת עסקים הנוכחית במטוסי איירבוס A350 של קתאי

כפי שפרסמנו בחדשות תעופה, קתאי החליטה לאחרונה להפעיל את צי מטוסי הבואינג 777 בטיסות מהונג קונג לישראל, במקום מטוסי האיירבוס A350 שפעלו בקו. ייתכן ומדובר בצעד שנועד להגדיל את היצע המושבים בקו לתל אביב. בעוד במקור פרסמנו כי מטוסי ה-777 הוצבו בקו לתל אביב עד אוקטובר, כעת נראה כי קתאי החליטה להמשיך להציב את מטוסים אלו בקו לתל אביב גם בחודשי החורף הקרוב. קתאי פאסיפיק מפעילה כיום שלוש טיסות שבועיות מתל אביב בימים ראשון שלישי וחמישי. במידה והחברה תמשיך להפעיל את מטוסי ה-777 בקו לתל אביב, ייתכן ונראה את המחלקה החדשה גם בקווים לתל אביב.

חברת התעופה מהונג קונג שואפת למלא את מחלקות היוקרה שלה בטיסות מתל אביב ומציעה בימים אלה הנחה של 10% על תעריפי מחלקת העסקים בטיסוטת מתל אביב לבנגקוקטוקיוסיאולסידניסינגפור ובאלי. ההנחה תקפה לכרטיסים שיוזמנו בין התאריכים 31 ביולי עד 21 באוגוסט, לטיסות בין התאריכים 1 באוגוסט עד 3 בספטמבר 2023.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *